Univerzální Dřevo Stolní Stojan Tablet Pro Apple Watch Přírodního Dřeva Telefonu Nabíječka Stojan Držák Pro iPhone 7 6s 6 5 5s Stojan Dock

Vlastnosti:

DVA v JEDNOM: Poplatek Pro Apple watch a Pro iphone současně Luxusní styl: High grade nositelná Bambus, hladké textury, jemné a pohodlné dotek,má elegantní vzhled.Perfect fit: Přesné otvory nebude mít vliv na žádné klíčové operace a základní funkce, jako je synchronní, nabíjení, sluchátka apod. Kabel organizátor: uklidit kabely v pravidelném způsobem,.Nikdy se starat o své kabelu na vašem stole nepořádek způsob, jak!Elegantní vzhled: Bambusové dřevo materiál, aby to vypadá cool a elegantní!Snadno umístit a pohodlí k použití.

Specifikace:

Typ: Nabíjecí základna držák Použitelné scény:Stolní Barva: Obrázek barvy Proces: Montáž Styl: Obchod,Dům Materiál: Dřevo Upozornění: tato nabíječka stojan neobsahuje nabíjecí kabel,hodinky,mobilní telefon

Balení obsahuje:

*1 x dřevěný stojan

166.10 Kč

Přečtěte Si Sportovní Hodinky, Dock Hodinky, Apple Watch 4 Podpora, Apple Watch Dock Station 2, šicí Stojan Dřevo, Smartphone Držák Stojan Dřevo, Iphone Dock, 2 Dřevo, Cct 4 Kabel, Dokovací Stanice Asus Telefon, Lg Iphone Dock.

Země Shenzhen,Čína
Funkce 2 Hladký povrch, vynikající dotykové pocit