Dítě Mobilní Visí Chrastítka, Hračky Pro Děti 0-12 Měsíců Bed Kočárek Plyšové Kojenecké Novorozence Hračky, Zvíře, Dítě Chlapci Dívky, Hračky, Vzdělávací

Zvíře Baby Hračky 0-12 Měsíců Bed Kočárek Baby Mobilní Visí Chrastítka Novorozence Plyšové Kojenecké Hračky Baby Chlapci Dívky Vzdělávací Hračky

Roztomilé zvířecí tvar, pestré barvy, podpořit vizuální vývoj dítěte

Vedoucí hračka má zabudovaný zvonek.Když je dítě v emocionální náladu, matka třese hračky a vydává jasný a sladký vyzvánění, které může přilákat pozornost dítěte a aby dítě smát, šťastný a spokojený

Přijmout obraz cartoon zvířata, jako design, malé a roztomilé, doprovázet své dítě, dítě to líbí

Nádherné výšivky, čerstvý tisk, vynikající a krásná

Zvonkohry jsou hlavní funkce.Jemně třást zvonkohry a rolniček dává dítěti dobrou náladu, přitahuje pozornost dítěte a uklidňuje dítě je malé emoce.

Uši mají vestavěné zvuk papíru, které dělá zvuk, snadné, a dítě je snadno přitahuje ostrý zvuk měkkýšů.

Látka je bezpečná, není slábnout nebo chmýří, neobsahuje fluorescenční agent, dítě může kousat v ústech.

Přidat bezpečnostní protiprokluzový systém spony, které lze zavěsit na postýlku, kočárek

Tkanina je vyrobena z vysoce-gram těžký krystal super měkké tkaniny, která má dobrou ruku pocit, není slábnout nebo chmýří, neobsahuje fluorescenční agent, a dítě může hrát s důvěrou.

3 hudba zubní pasta přívěsky přidali music box, který může zpívat v hlavě.Jemně stiskněte k odeslání krásná a veselá karikatura hudbu, která potěší vaše dítě náladu.Můžete přehrávat hudbu asi 1000 krát ve smyčce

Malé ruce, malé zvíře je navržen tak, aby obejmout, tak, že dítě nemůže dát to na této zubní pasty přívěsek, hračku, a držet každý den.

Břišní část přijímá ochrany životního prostředí aktivní, tisk, barva je svěží, vzor je módní a roztomilý, což zvyšuje bohatost barevné hračky.

Malé hvězdice guma je zavěšen v dolní části, které mohou zmírnit nepohodlí dítěte během kousací období a umožnit dítěti, aby brousit dásní

Elastické, s elasticitou, které mohou být použity dítě vytáhnout teether

Každá malá hračka je vybavena vysoce kvalitní závěsné spony pro snadné zavěšení.

Roztomilý beránek, liška, králík karikatura výraz image design, dítě je velmi šťastný, aby si to.

Nádherné vyšívané výrazy, aby malé zvíře hračky přijít k životu, a je třásl vlevo a vpravo může učinit dítě šťastné.

Ruky prsten je vyroben do prstenu a barevné částice uvnitř může vrátit a vyzváněcí zvuk, aby přilákali pozornost dítěte a aby hračka více kreativní a hratelné.

Tkanina je měkká a pohodlná, a to nebude slábnout nebo mytí po mytí.To může být dovezeno, a dítě může hrát s důvěrou.

Malé hračky dát dítě dobrou přilnavost, což může účinně zmírnit dítě je nervozita

židle Tkaniny, Dívka Hračky Nástroje, Malé Hračky, Holky, Kapitán Dívka Hračky, Bq 5057 Strike 2, Radka Dívka Hračky, Hrnce Dívka Hračky, Skutečný Shearling Kabát, Case Samsung Galaxy S10lite, Chlapeček Plyšové Hračky.

hračky pro dítě Dětská Hračka
Funkce Plněné
Materiál Hadříkem
Baby Hračky, Vzdělávací holčička hračky