2 Recenze SKU: w946

Solární energie ohřívač vody teplota vody snímač hladiny 4 jádra z nerezové oceli, boční montáž vody, ohřívače trubice sondy CGQ8

Skladem


4 jádra z nerezové oceli, boční montáž solární energie ohřívač vody teplota vody snímač hladiny CGQ-8 100% certifikovaného výrobku signál line délka: 50cm snímač hladiny délka: 30cm Poznámka: fotografie monitoru a kabeláže stroje jsou k dispozici před dokončením nákupu, a montážní poloha snímače je určena sobě, tak, aby se zabránilo zbytečné problémy snímač je rozdělen do: boční / horní montáž / pod typ tři, je rozdělena na 2 jádra a 4 jádra, konkrétní, prosím, porovnat model koupě domu, ujistěte se, že zkontrolovat snímač domů před nákupem, pokud nechcete pochopit.prosím o nabídku obrázků je pro nás nejlepší, protože koupit špatný model a potřebuje výměnu.což je velmi nepříjemné! Tento produkt je vhodný pro značky TMC . dobrý pomocník .Aimuen. Západ deštného pralesa .malé lékaře. Yuxing Jiayu Tak dále.pokud zobrazení není normální, podle drát barva připojení. nechte metr čtyři vodiče připojit na 180 ° otáčení by být ok. (nebo změnit dráty.červené, zelené, modré a bílé spojovací), Poznámka: Tento produkt je vhodný pouze pro 4 stupně procento analogové vodní hladiny zobrazení. Pokud váš monitor je hladina vody je 123456 / 99, které můžete vidět na počasí. Přesné zobrazení není uzavřeno. Výše uvedené značky řadič je univerzální použití. jiné značky je závislý.Předtím, než si objednáte, prosím, vyfotit vašeho domova sledovat, obraťte se na zákaznický servis.

192.48 Kč

Sdílet

Solární Ohřívače Vody Vody, Ohřívače Vody, Solární Panel, Elektrický Ohřívač Z Nerezové Oceli, Pro Ds18b20, Pouzdro Z Nerezové Oceli, Solární Trubice Ohřívač, Solární Teploměr Auto, Externí Solární Teploměr, Jednoduché Solární Ohřívač Vody, Envirotemp Ohřívač Vody Dílů.

Materiál Z Nerezové Oceli
barva Šedá
Typ Elektrický Ohřívač Vody Dílů
Číslo Modelu CGQ-8
snímač hladiny délka 30cm
Aplikace elektrický ohřívač vody
Signál délka řádku 50cm
Hmotnost o.12kg
Vyhledávání