1 Recenze SKU: w920

12V 2A 22.2 W UPS Nepřetržité Napájení Záložní Napájení Mini Baterie Pro 111x60x26mm Fotoaparát Router

Skladem


Popis:

Mini UPS nepřerušitelný zdroj napájení je v pohotovostním režimu skladování energie napájení. Používá bezpečný a environmentální lithiové články, důvěryhodná a stabilní PCB, pramínek/konstantní proud/ konstantní napětí lithiové baterie nabíjení BMS, Vytvořený vysoký výkon a účinnost DC-DC, posílení a spínací obvod. Tento mini UPS s perfektní přes-nabitá, po-vybitá, over-aktuální a ochrany proti zkratu.

Aplikace:

Smart 12V mini ups široce použití otisků prstů účast stroj, Protipožární bezpečnostní systém, bezpečnostní monitorovací systém, bezdrátové kamery, CCTV kamery ,osobní léčebný systém,Dveře, bezpečnostní systém, osobní datový asistent, nouzové osvětlení, Zabezpečovací systém, osobní komunikační systémy, rádia, digitální fotoaparáty, videokamery, video kamera,Bluetooth přístroje, CD přehrávače, MD přehrávače, přenosné DVD, MP3 přehrávače, smart karty.

Vlastnosti:

Jmenovitá Kapacita: 22.2 W

Vstupní Napětí: 12V ±5%

Vstupní Proud: ≤2000mA

Výstupní Napětí: 12V±5%

Výstupní Proud: ≤2000mA

Pracovní Teplota: -20~65℃

Čistá Hmotnost: 235g

Objem: 111 x 60 x 26 mm

Pracovní Podmínky:

Nabíjení: 0~55℃

Vybíjení: -20~65℃

Skladování 30 dnů:-20~45℃

Skladování 90days:-20~35℃

By měl ukládat mini UPS pod příjemně chladné a suché místo, když dlouho nepoužíváme. Jinak špatný výkon, může dojít v důsledku špatné spojení se zařízením;

Skladování:

Při skladování UPS bude samovybíjení v míře, která je značně ovlivněna okolní teplotou. UPS by proto měla být plně nabitá, než je dát do skladu, a pokud mají být uloženy na dlouhou dobu, by měly být pravidelně dobíjet, aby se zabránilo jejich ztrátě jejich původní kapacity. Jako vodítko, UPS by neměly být skladovány déle než po dobu uvedenou níže, aniž by dobíjet:

6 měsíců při 20℃

3 měsíců na 30℃

2 měsíce při teplotě 35℃

Pokud dlouhou dobu neměli používat tento mini UPS, navrhnout, aby poplatek je jednou každé 3~5months

Bezpečnostní Upozornění:

Nevystavujte mini UPS v dešti nebo sněhu;

Nepoužívejte nebo nenechávejte mini UPS v blízkosti zdroje tepla, jako je topení;

Nepřipojujte DC kabel špatně;

Nepoužívejte špatně adaptér;

Zařízení napětí musí být odpovídající s mini UPS napětí

Prosím, zanechte pryč tento mini UPS od dětí.

Obsah balení:

1 x 12V 2A 22.2 W UPS Nepřetržité Napájení

1 x Kabel

Shoping

1. Pokud jste ruský zákazník, prosím, sdělte nám vaše celé jméno po vás platbu,pak můžeme odeslat zboží rychleji.

2. Před nákupem, prosím, dont ignorovat barvu, velikost a počet. Doufáme, že náš zákazník může získat věci, které milují.

3. Máte-li jakékoli další požadavky, prosím, zanechte nám zprávu, budeme se snažit v našich silách, aby vám sloužit. ^-^

4. pokud si objednáte mnoho položek v jedné objednávce, a mají problém s vysokými poplatky za dopravu,prosím, kontaktujte nás.

5. pokud jste již objednávku spousta položek v mém obchodě, a chcete, aby ostatní položky v budoucnosti. kontaktujte nás pro slevu.Pozornost:Jak různé počítače zobrazovat barvy odlišně, barva skutečné položky mohou mírně lišit od výše uvedených obrázků, díky za pochopení

.fkdesc p {font-size: 16px;}

460.44 Kč 657.68 Kč

Sdílet

Ups, Střídače 48 V, Ups 12v 12, Záložní Napájecí Zdroje, Miniaturní Ups, Dc Ups 5v, Mini Ups, 12v, 5v, 5v Až, Sledování Obličeje Držák Telefonu, Mini Ups Pro Wifi Router, Ups Ups.

Aplikace Přístrojové vybavení
Hmotnost 235g
Výstupní napětí 12V
Číslo Modelu 12V 2A 22.2 W UPS Nepřetržité Napájení
Původ KN(Původu)
Ochrana Zkrat
Fáze Jednofázové
Typ V pohotovostním režimu
Vyhledávání