2-Stupně z Nerezové Oceli Jídlo Rack Nad Umyvadlem Mísy Police Organizátor Příbory Držák Stojan na Sušení prádla pro Double-Slot Dřez Nádobí Držák

Specifikace:

Materiál:Nerezová Ocel

Typ(v Ceně):Miska na oblečení,na Jídlo, na oblečení,prkénko na oblečení,Nůž a Hůlky Stojan,Koš

Celková Velikost: cca 80*94*28cm

Prkénko Rack Size:o 20*6*14cm

Nůž a Hůlky Rack Velikost:cca 22*6*20 cm

Koš Velikost:cca 19*9*22cm

[Konverze: 1 cm=0.3937 inch, 1inch=2.54 cm]

Použitelné scény:kuchyně

Vlastnosti:

◆Vyrobeny z nerezové oceli zajistí dlouhou životnost.

◆Snadná montáž, velmi odolné a trvanlivé.

◆Šetří spoustu prostoru a času tím, že usnadňuje přístup k nářadí a zásoby, aby vaše kuchyň více čisté a uklizené.

Obsah Balení:

1 x 2 Stupně Nerez Police na oblečení

Poznámka:

-Vzhledem k různým vyrábějících šarží, údaje o produktu, může být trochu jiný. Pokud se vám hlídání rozdíl, prosím kupte si pečlivě.

-Prosím, dovolte 1-3CM liší vzhledem k ruční měření.

-V důsledku různých zobrazení a různých světlo, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Díky za pochopení.

Pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, kontaktujte nás.Snažíme se zprávu zpět co nejdříve.

Kéž bys mít šťastný nakupování čas!

/ O službě /

On - Doba Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty

Delší Ochrana 15 den, více ochrany po dokončení objednávky

Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu

Zaručená Kvalita Garantovaná Kvalita nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

884.33 Kč 1 040.26 Kč

Odkapávací Polici, Příbory Odkapávač, Držák Telefonu, Stojany Organizátor, Roll Umyvadlo Na Oblečení, Jídlo Suché Racku, Vánoční Příbory Držák, Příbory Držitel Psa, Tabulka Police Organizátor, Miska Odkapávač.

Materiál Kovové