3 Recenze SKU: w86

Mini Profesionální LCD Clip-on Digitální Tuner, Metronom, Kytara, Klavír amp Metronomo Praktické části příslušenství Pro Turner 2019

Skladem


100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní

Mini profesionální metronom

LCD displej pro zobrazení pracovních informací

Funkce clip a landyard otvor design, snadné přenášení a opravit

S LED indikátorem

Obsahuje metronom, režim a režim TAP

Klepněte na položku režim vám umožní vyzkoušet své ideální tempo, nebo tempo skladby

Podporuje stereo sluchátka

Vhodný pro kytaru, klavír, housle atd.

Tempo:30-280bpm

Porazit Hodnota: 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9

Nastavení hlasitosti: maximální objem, střední objem, minimální hlasitost, Mute

Přesnost: ±1/1000

Barva: Modrá, černá, žlutá, červená, bílá

Velikost: Přibl.57 x 32 x 20 mm/2.24 x 1.26 x 0.79 inch

Balíčky:

1x Mini Profesionální Metronom

1x Uživatelská Příručka

1. Všechny položky budou dvakrát kontrolovány a dobře zabalené před odesláním. Položky

bude odesláno do 3-7 pracovních dnů poté, co zákazníci zaplatí objednávku. Protože máme tisíce, aby everydays. Musíme zajistit doručení jedné objednávky o jeden řád. Budeme odeslat produkty na vás co NEJDŘÍVE.

2. My jen loď na Potvrzené objednávce adresu.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu.

3. To obvykle trvá 20-60 pracovních dnů po doručení zásilky na místo určení(pro vzdálené oblasti,to může trvat trochu dlouho).Mezitím,můžete si vybrat DHL Express zkrátit přepravní čas, pokud potřebujete, aby naléhavě.

4. Pokud nechcete dostávat, aby do 60 pracovních dnů,prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou Vazbu,budeme v našich silách, aby vám pomohl problém vyřešit.

1. Pokud nejste spokojeni s bodem, když jste jej obdrželi,prosím, vrátit, vrátit to do 10 dnů pro výměnu nebo vrácení peněz.Prosím, kontaktujte nás před vrátit.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo a konkrétní důvod pro návrat.

3. Vrátíme vám plnou peněz,jednoho dne obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství patří.

4. Pokud položka je poškozen během přepravy nebo nemůže být normálně používán,prosím, kontaktujte nás reálné fotky zboží a vrátíme vám peníze.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Vaše spokojenost je naší prioritou!

I f jste přijímat objednávky a je v dobrém stavu,byli bychom vděční, pokud byste odejít 5-Hvězdičkový Pozitivní zpětnou Vazbu pro transakce.

Jinak,byli bychom vděční, pokud byste kontaktujte nás před odjezdem 1-Star 3-Hvězdičkový zpětnou Vazbu,budeme mít radost poskytnout uspokojivé řešení.

74.83 Kč 96.02 Kč

Sdílet

Sluchátka Kabelové Vedení Zařízení Amplifi, Tuner, Bluetooth Page Turner, St Mini Humbucker, Guitar Tuner, Cobre Kytarové části, Retardéry, Klavírní Melodie, Hofner Vintage, Metronom, Klavír.

Číslo Modelu metronom
Typ tuner
barva 4 barvy
Vyhledávání