Dítě, Děti, pohovka Jen Obal BEZ Náplně Cartoon Crown dětská Sedačka Křeslo Elegantní Listového Kůže Batole, Děti, Kryt pro Pohovku Skládací

Dítě, Děti Jen Obal BEZ Náplně Cartoon Crown dětská Sedačka Křeslo Elegantní Listového Kůže Batole, Děti, Obal pro Skládací Pohovka

Poznámka: My jen loď na krytí pro vás,a to včetně náplně.Pls přečtěte si to jasně, když uděláte objednávku,díky moc.

je potřeba asi 2 kg Bavlněné nebo pp bavlny výplň

Jsme profesionální dodavatel výrobků pro děti , zapsaná jak v Hong Kongu a ShenZhen.máme vlastní továrnu.prodáváme kvalitní oceněny výrobky pro malé děti.nabízíme po celém světě velkoobchodní a drop loď služby pro naše zákazníky v celém světě od roku 2005. těšíme se na naši spolupráci.

. Většinou,objednávky budou posílat do 2-4 pracovních dnů po zaplacení potvrzena.

. Budeme vás informovat, pokud budeme potřebovat více času na přípravu.

. Položky jsou pouze poštovné po zaplacení potvrzena.

. www.materskaskola-bast.cz je třeba 24 hodin, čímž potvrdíte vaši platbu.

. Všechny sledování na jedné webové stránce http://global.cainiao.com/index.htm?spm=a3708.7860690.0.0.29zspL

. Většinou.To bude trvat 15-40 do vaší země China Post Registrované Letecké Pošty.

. 7-15 dnů prostřednictvím epacket.3-10 dnů tím, že EMS. 3-7 dnů DHL.

. Většinou,sledování informací China Post Registrované Letecké Pošty, bude aktualizován do 2-7 pracovních dnů.

. Prosím, Podívejte se na svou adresu opatrně při zpracování objednávky.

. Zašleme pouze na adresu, kterou jste napsal.

. Ruští přátelé potřebují napsat své celé jméno,nebo nemůže přijímat zásilky.

. Nabízíme 7-24 hodin on-line služby.

. Váš dotaz bude odpověď do 6 hodin

. Budeme kontrolovat zboží pečlivě před odesláním.

. Naše pracovní doba.od pondělí do soboty.

. Kdyby cokoliv, můžeme vám pomoci.pls kontaktujte nás.

. Pokud nejste Spokojeni s výrobkem.pls nelze otevřít spor.pls kontaktujte nás.budeme vám Řešení asap.

. Spor není jediný způsob, jak slove problém.je to lepší, rád slo to.děkuji.

. Pokud je naše odpovědnost.přijímáme vrátit zboží nebo vrácení peněz.

. Pokud se potvrdí chybí.budeme zkontrolovat a odeslat.

. Pokud se vám nebude dostávat vaše položky.pls kontaktujte nás.

. Hlavně,že balíček dorazí včas.ale může být někdy bude zpoždění.pls být trpělivý a waitting.děkuji vám za vaše pochopení.

. Platba je pouze na objednávku.různé země, různé daňové politiky.může být se vám bude účtovat daň, poplatek.pls konzultaci s pracovníky místní zvyky před nákupem.

. Pokud jste spokojeni s předměty.Budeme ocenili.pokud jste nám 5 hvězda a sdílet svůj dobrý pocit, nebo sdílet krásné skutečné fotografie.

. Vaše pozitivní zpětná vazba bude velmi užitečné pro nás, a nový kupující.

. Pokud nejste Spokojeni s výrobkem.pls nelze otevřít spor nebo zanechat negativní feedbkack.pls kontaktujte nás.my vám Spokojen Řešení co nejdříve.děkuji.

. Jsme přijmout platbu, která www.materskaskola-bast.cz podporu.

. Master card, VISA,Webmoney,Boleto

. Q1:je bezpečné platit na www.materskaskola-bast.cz?

. R:yes.pls věřím, www.materskaskola-bast.cz a Pan Jack Ma.

. Q2:jak dlouho, pokud doprava China Post Registrované Letecké Pošty?

. R:mostly.it bude trvat 15-40 dní na místo určení po odeslání.

. Q3:myslíte si, podpora mix objednávky?

. R:yes.we podporu.můžete si vybrat vše, co chcete.

. Q4:děláte velkoobchod? .R:yes.pls connact nás.dáme vám nejlepší cenu.

Postel Pohovka, židle Děti, Dítě Vodu Pohovka, židle Dítě, Babi Bed, Konjac Puff, žehlička Pohovka, Dětské Lehátko, Narozené Dítě Podpora Sedadla, šedá Batole židle.

Věkové Rozmezí 12+y
Materiál Další