Vánoční rozsvítí Žárovka Náhrdelník Děti Dospělé Nositelné Světla, Šperky, Sváteční dekorace Party Prospěch AUG889

Vánoční rozsvítí Žárovka Náhrdelník Děti Dospělé Nositelné Světla, Šperky, Sváteční dekorace Party Prospěch DEC889 Popis: Funkce:

Každý má 6 různých režimů osvětlení.

Můžete změnit světelné režimy stisknutím tlačítka .

Skvělé pro koncerty, rave, kluby, hip-hop, atd. Zábavná hračka a dárek pro přátele.

Včetně light-up kvalit rychle flash, pomalu blikat, kontinuální on, off, atd.

LED světlo svítí a bliká ve tmě nebo v průběhu dne s různými barvami.

Instrukce:

1. Hlavní tělo tento produkt je PS plast, napájení je 2 šetrné k životnímu prostředí knoflíkové baterie a baterie může být nahrazen.

2. Náhrdelník je rozdělena do multi-barevné korálky a barevné korálky může být změněn podle potřeb zákazníka.Osvětlení režim: rychlé blikání - pomalé blikání - dlouhé flash

3. Hlavní tělo náhrdelník je spojen s korálky dráty, mezi nimiž je 9 LED žárovek, a produkt má přepínač control box pro ovládání režimu blesku.

4. Odpojte izolace list výrobku během použití, stiskněte spínač tlačítko pro výběr režimu blesku.

Specifikace:

Materiál: PS, Circuit Board

Délka: 33inch/84cm

Barva: Jako obrázek show

Množství: 1/2/4/6/8/10ks

Balíček Zahrnuje:

1/2/4/6/8/10 x rozsvítí Žárovka Náhrdelník

Světle Broskvový Náhrdelník, Collier Pes, žárovka Náhrdelník Zábava, Levné Vánoční Světla Náhrdelník, Záře Party, Led Párty, Ydd, Grand Neon, Bambusové Vánoční Strom, Obojek Psa Led.

Záře Dodávky Typ Záře Náhrdelník
Příležitosti Narozeninová Párty