PU Kůže Sex, Bondáž BDSM Ruce, Zápěstí, Paže a nohy pojiva, Otrok Zápěstí Pouta Armbinders,Erotické Hračky Pro Páry

Popis: Materiál :PU Kůže Barva:Černá Velikost: Jako na obrázku Balení obsahuje: 1 KS Hood Maska /Armbinder /Noha Pojivo /3 ks set /2 ks set pro výběr Balíčku: Diskrétní balení , chránit vaše soukromí O Dodávku: 1. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 3. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 45 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Záruka: 1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu). Náhrady A Návrat: 1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů. 2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat. Zpětnou vazbu: 1.Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše Podnikání je vývoj,Takže prosím, nechte zpětnou Vazbu 5 Hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty,Díky. 2.Nenechávejte Negativní zpětnou Vazbu, aniž by požádal nás o pomoc,prosím, neváhejte a Kontaktujte nás první, pokud máte nějaký problém.Děkuji předem za vaši trpělivost.

Pencho, S Armbinder, Otroctví Nohu Pojiva, Bdsm Otroctví Mužů, Sex Rozmetadlo, Bar Nohu Rozmetadlo, Vrstvy Kůže, Sex, Bdsm Pojiva, Bdsm Otroctví Arm Binder, Armbinder Opěrka.

Sexuálně Sugestivní No
Funkce 1