SER1616H16/ SEL1616H16 Vnější Soustružení Závitů Nástroje, Soustruh, Řezací nástroj se Závitem Soustružení Nástroj Držitele, CNC Řezací Nástroj pro 16

Někdy soustružnických nástrojů žádné zásoby, budeme vás kontaktovat v první době, prosím zkontrolujte, aby zprávy, děkuji!!!

Poznámka: Tento nástroj v procesu prodeje není včetně karbidu vložky, obraz je ukázat vám 1. Perfektní obrábění účinek. 2. Perfektní povrchovou úpravou. 3. Vysoká pevnost v tahu a proti oděru dokončit. 4. Specifikace a přesnost jsou plně v souladu s normou ISO. 5. platí v Otáčení a Čelí práce. 6. Více další Soustružnické Nástroje jsou vyráběny v naší továrně, jako jsou Nudné držák nástrojů, Zapichování držák nástrojů,řezání závitů nástroj držitele. 1. Perfektní obrábění účinek.

2. Perfektní povrchovou úpravou.

3. Vysoká pevnost v tahu a proti oděru dokončit.

4. Specifikace a přesnost jsou plně v souladu s normou ISO.

5. platí v Otáčení a Čelí práce.

6. Více další Soustružnické Nástroje jsou vyráběny v naší továrně, jako jsou Nudné držák nástrojů, Zapichování držák nástrojů,řezání závitů držák nástrojů

Ego Soustružnické Nástroje, Boční Frézování Nástroj, Soustruh Vrtání Držák, Držák Ser2525m22, Mini Soustruh, Frézování Uchycení, Kovové Soustruhy Nástroje, SER2525M16, Disk Dřevo Soustružení, Lišta, Centrum Nástroje Soustruhu.

Materiál HSS
Použití Soustružení Závitů Nástroj