1 Recenze SKU: w761

Svatební Cukroví Box Dárek Candy Boxy Papíru Miminko, Narozeniny, Party Dekorace Čokoláda Cookie Box Se Stuhou

Skladem


32452 Sledovat obchody, aby si Fanoušci akce a Fanoušky exkluzivní disconunts Materiál: Lepenka Barva:Bílá velikost: 5,5 x5.5x6.5 cm Množství: 20ks/50ks/100ks Box ( poznámka: nejsou zahrnuty sladké) dodávané příslušenství: stuha Aplikace:Tyto kreativní boxy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní lepenky, která není snadno deformovat. Tyto laskavost boxy jsou ideální pro svatby, oslavy, výročí, baby sprcha nebo narozeninové party dekorace Ideální pro cukroví, balení, sušenky/těsto balení, šperky box, kreativní umění & řemeslo DIY nebo jakýkoliv malý objekt pro jednoduchý a příjemný způsob, jak dát dárky. Těchto cukroví boxy jsou ploché polotovary pro přepravu a snadno složit sami.Musíte sestavit sami!

Materiál: Lepenka Barva:Bílá velikost: 5,5 x5.5x6.5 cm Množství: 20ks/50ks/100ks Box ( poznámka: nejsou zahrnuty sladké) dodávané příslušenství: stuha Aplikace:Tyto kreativní boxy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní lepenky, která není snadno deformovat. Tyto laskavost boxy jsou ideální pro svatby, oslavy, výročí, baby sprcha nebo narozeninové party dekorace Ideální pro cukroví, balení, sušenky/těsto balení, šperky box, kreativní umění & řemeslo DIY nebo jakýkoliv malý objekt pro jednoduchý a příjemný způsob, jak dát dárky. Těchto cukroví boxy jsou ploché polotovary pro přepravu a snadno složit sami.Musíte sestavit sami!

533.97 Kč 821.40 Kč

Sdílet

Velikonoční Baslet Batole, Roswel, Rose Candy Box Miminko, řasa Dárek, Baby Box Dekor, Mix Cookie Box, Stuha, Box Dárek, Muži Dárky Box, Dárková Krabička Sociální.

Příležitosti Den matek
Počet Ks 100ks
Číslo Modelu MBH-1
vzor Dopis
Materiál Lepenka
Značka Vzít Si&Patry
Vyhledávání