4 Recenze SKU: w753

Money Tree Ornament Štěstí Strom Ornament Yuanbao Strom Zlatý Prut Strom Ornament Obývací Pokoj Jemné Křišťálové Krásné

Skladem


US $ 12.24 /kus US $ 1.39 /kus US $ 1.27 /kus US $ 2.02 /kus US $ 8.60 /kus US $ 1.88 /kus US $ 5.43 /kus US $ 10.64 /kus

Popis:

Materiál: Pryskyřice + Krystal

Barva:zlatá

Velikost: 16*8*18cm

Upozornění:

1.Prosím, dovolte 1-3.0 Mm chyba vzhledem k ruční měření. pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než váš nákup.

2.Barvy mohou mít různé jako rozdíl zobrazení,pls pochopit.

3.Prosím nechat vzkaz, než si dát špatnou zpětnou vazbu, pokud výrobky mají nějaké problémy.

1.Crystal energy je silný, běžně známý jako kámen bohatství. Krystal bude mít vliv na hmotný život a finanční štěstí. Proto, to může výrazně zvýšit finanční jmění tím, že uspořádá crystal s pozicí doma nebo v kanceláři.

2. Peníze-předení Strom-kouzelný poklad strom v legendě. To je podstatou nebe, země a vesmíru, které mohou produkovat nekonečné magie peněz na jeho větve. Poté, co byl vybral, to může být obnoven, nepřeberné a nevyčerpatelné. Je to božský strom z Číny. Kromě městského domu, ve stejnou dobu může zesílit magnetické pole, tak, že jsou plné štěstí, bohatství a popularity, plné života a vitality.

3. Magic efekt Stromu Náboru: Crystal Strom Nábor je rezonovalo o více než desítky malých magnetických polí, která vytváří plovoucí magnetický kruh jako mrak vítr, který je velmi vhodný pro tok bohatství. V doma nebo v kanceláři pozici, bylo by kouzelné mít bohatství strom. Přírodní krystaly shromáždí zemské aury za stovky milionů let. Mají různé magnetické pole a funkce, protože jejich různých velikostí a barev. Mohou inspirovat mysl, zklidnit mysl a mají zvláštní energii. Mohou očistit tělo a mají vliv na léčení nemocí a měnící se. Mohou shromažďovat bohatství, zahnat zlé duchy a udržet mír tak, aby se tělo zdravé a šťastné manželství. To je jeden z nejvíce vhodné dárky pro rodiny zdobí své domy a zlepšit geomantic znamení pro své příbuzné a přátele.

4. Řemeslné materiál: celá materiálu strom je přírodní materiál. Prosperující strom pánve a trupu jsou vyrobeny z jeden-čas boční ekologické pryskyřice. Nemají žádný zápach a znečištění. Větve jsou vyrobeny z čisté mosazi drátu. Hlavní a nejvíce charakteristické jsou listy. Jsou vyrobeny z přírodní krystal amorfní štěrku a hand-made.

5. Charakteristika Stromu z Náboru: Strom Nábor je náš patent produkt, z nichž mnohé jsou unikátní pro nás. Jeho podivné a kuriózní tvar dává lidem jakýsi požitek z krásy přírody.

Balení seznam:

1 * Ornament

Zásilka 1. Většina objednávky budou odeslány během 2-4 pracovních dnů po ověření platby. 2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 3. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 4. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 40 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 5. Pro ruské 90% balíčky doručit do 25 dnů! Některé země, jako je Brazílie, Bělorusko, nebo v některých Evropských zemích může trvat až 30-45 pracovních dnů nebo delší dobu dodání. Návrat a Vrácení 1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 15 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#. 3. Vrátíme vám PLNOU NÁHRADU po obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, Po oba Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.materskaskola-bast.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. Zpětnou vazbu Jsme se zachovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět. Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu s "PREFEKT 5 HVĚZDY", pokud jste spokojeni s vaší položku(y), když obdržel. My vám rádi udělat totéž pro tebe.

264.93 Kč 267.53 Kč

Sdílet

Vazby, Ozdoby, Diy Vodopád, Quartz Strom, čínské Ingot, Výzdoba Feng Shui, Peníze Strom, Vánocmi Strom, Zlatý Prsten, Gold Ingot, Sklo Ornament.

Vyhledávání