4 Recenze SKU: w748

Tisk vlastní Foto samolepky štítek Svatební Samolepky Přizpůsobit LOGO transparentní jasné lepicí kulatý štítek jmenovky na dárky, dekorace

Skladem


2.Nákup proces: 1)Koupit velikost, kterou potřebujete. 2)Pošlete mi obrázky nebo text, který musí být přidán do konverzace.(Střih do kruhu a formát je png obrázek se cení.Pokud ne, stačí poslat obrázek) 3) pošlu náhled na potvrdit. Dávejte pozor na zprávy konverzace 3.Jak poslat text/loga/obrázky na prodejce ? 1)Klikněte na tlačítko"Kontaktovat Prodejce" 2)klikněte na "znaménko plus", přidat jpg nebo png formát obrázku. (Je lepší poslat původního obrazu, spíše než na obrázku. Kvalita obrazu obrazovky je příliš nízká) Důležité: Skutečný produkt barva se může lišit vzhledem k rozdílům v nastavení monitoru. Barevné obrázky jsou navrženy tisk na Bílé, Barevné Papíry. Náš tiskový stroj je profesionální, ale stále je třeba poskytnout dostatečně kvalitní obraz dostat dobrou tisk, ŽÁDNÉ ROZMAZÁNÍ, ŽÁDNÉ MALÉ obrázky. Pokud existuje otázky poté, co se dostanete balíček, jsme vám plně náhrady, nebo odeslat nový balíček, pokud to je naše povinnost. ale za prvé, prosím, ne otevřený spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu bez kontaktu s námi. Hlavní: 3~7 CM, 100 ks. pokud potřebujete jiné velikosti, že je také v pořádku, prosím, kontaktujte mě pro celkové náklady.

144.04 Kč 147.06 Kč

Sdílet

Narozeniny, Velikonoční Výzdoba, Moje Sexuální Hračky, Dárek K Narozeninám, Squirtle Top, Muži Peněženky, Sex Hračka, Logo, Vlastní Logo, Yoda.

logo Může být přizpůsoben
Materiál Papír
Číslo Modelu vlastní samolepky
Tisk Může být vlastní
Původ KN(Původu)
Tvar Může být vlastní
Množství 100ks
Počet Ks 100ks
Značka JIMITU
Velikost Může být vlastní
vzor NIC
Příležitosti Svatba A Zasnoubení
Vyhledávání