1 Recenze SKU: w6

100g hot prodej kovové Zvíře, kočka, smíšené přívěsek starožitný bronzový náramek, náhrdelník, ručně vyráběné šperky výroba velkoobchod

Skladem


Jsme mezinárodní prodejce z Číny, dodací lhůta někdy provádí mnoho nejistých faktorů, jako je počasí, nehody, dovolená, festivaly, nákup fastigium atd. Když se vaše zásilka neměl být přijat po doručení plynul čas, napište nám, za prvé, bychom vám nabídnout naše nejlepší řešení!

1. Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Vážíme si každého zákazníka. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.

2. Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, potvrďte převzetí a nechte nás aktivní zpětnou vazbu(Pět hvězdiček).

3. Pokud zboží mít žádný problém. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakýkoliv problém. Vám dát uspokojivou odpověď. Prosím, nenechávejte nás neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.

4. Další objednávky, dáme vám nejlepší ceny, slevy a prezentovány krásné dárky

1.Záporně zpětná vazba nemůže vyřešit problémy,Komunikace je most pro lidská mysl a svět je vždy krásném pod hladké komunikace,tak pls prosím, kontaktujte nás, pokud tyto výrobky mají problém.

2, Jsme také nábor produkty distriuber z celého světa,nabízíme vám rozumnou cenu a pls kinldy, kontaktujte nás, pokud máte zájem o naše produkty.Malé Prodejce nebo velké velkoobchodník je všechny vítám.

můžete kombinovat všechny položky z našeho skladu společně !

můžeme kombinovat přepravní náklady pro vás

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze za položky, vrátil se do 7 dnů od jejich obdržení, z jakéhokoli důvodu. Plná náhrada bude poskytnuta, pokud položky jsou vráceny v původním stavu.

Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná.

Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení. pokud to je naše chyba,doufám, že můžete pochopit

Po obdržení zboží, vrátíme vám ihned.

Před vrácením zboží, prosím, ujistěte se, že jste si naše (seller’y) zpáteční adresu a napsat “gift” na dodací detail listu. Prosím, použijte pravidelné poštovní služby a pošlete nám sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

105.97 Kč 211.94 Kč

Sdílet

Kartáč Bronzový Přívěsek, Bronzový Přívěsek Býk, Tvář Přívěskem, Přívěsky Smajlík, Smiley Květina Kouzlo, Smajlík žlutý, Kouzlo úsměvu, Cat Náhrdelník, Hodiny Kukačky, Kočka Přívěsek Kouzlo.

Kovy Typ zinkové Slitiny
Styl vintage
Velikost see the picture
Původ KN(Původu)
Materiál Kovové
Typ Položky Přívěsky
barva Podívejte se na obrázek
Model Náhrdelník,Přívěsky,Ozdobné,Příslušenství,Ornament
Jemné nebo Móda Módní
Pohlaví Unisex
Kouzla Typu kouzlo
Vyhledávání