1 Recenze SKU: w656

TA2 Titanové Slitiny, Válec Dia10 12 14 16 18/20/22/25/26/28/30mm x500mm Průmyslu Experiment Výzkum Ti Tyče ze Slitiny Titanu Bar

Skladem


POPIS

Specifikace:

Podmínka: Zbrusu nové, v neutrální balíček

Materiál: Slitina Titanu TA2 ( Stupeň 2 )

Tvar: Válec Tyč

Velikost: TA2 Titanové Slitiny, Válec Průměr 10/12/14/16/18/20/22/25/26/28/30mm x500mm Průmyslu Experiment Výzkum Ti Tyče ze Slitiny Titanu Bar(+/-0.1 mm * +/-1mm)

Podrobnosti O Produktu

O Lodní Dopravy

1. Nabízíme dopravu zdarma pro většinu produktů. Některé jsou s ekonomikou dopravy a některé jsou s expresní přepravy.

2. Pouze dohledatelné registrované mail budeme používat pro objednávky. Sledovací číslo bude aktualizován v pořadí, nebo v pořadí zprávu po odeslání udělal. Můžete vidět informace o sledování po několik dnů po sledovací číslo post. Neváhejte se na nás obrátit pro pomoc, pokud nejste schopni sledovat svůj balíček.

3. Pro ekonomiku lodní dopravy, existuje mnoho možností, včetně www.materskaskola-bast.cz Standardní Doprava, ePacket, Singapur Post, Korea Post, POS Malajsie, Speciální Linka Yanwen, POST NL, Turecko Post, atd. Většina balíčky mohou být dodány v rámci 10-35 dnů, ale pro některé země, hospodářství, doprava může trvat až 60 dnů (Brazílie může trvat 90 dnů). Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud můžeme nějak pomoci.

4. Pro expresní přepravy, FedEx IE A IP, UPS Saver&Urychlené, DHL, DPEX jsou většinou používány. www.materskaskola-bast.cz Premium, Doprava, EMS, Jódlovat, SF Express jsou také k dispozici. Express doprava obvykle trvá 4-12 dnů pro dodání. Pro magnety, to může trvat 1-2 dny.

Kontaktujte Nás a Ohlasy

Názory zákazníků jsou pro nás velmi důležité a doufáme, že se můžete nechat nás pozitivní zpětná vazba. Bychom opustit velkou zpětnou vazbu, taky.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich výrobků nebo objednávce, můžete nás kontaktovat prostřednictvím Kontaktujte Prodejce na spodní nebo horní levé straně stránky produktu, nebo Klepněte na tlačítko Chatu na horní levé straně webové stránky.

Pokud jste obdrželi váš produkt s uspokojením, prosím, zachraň náš obchod a doporučují nás svým přátelům.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu obdrželi, prosím, neváhejte a kontaktujte nás. Budeme odpověď včas, a to v našich silách splnit vaše přání. Děláme naše nejlepší.

Minimální Množství Pro Objednávku

Nemáme MOQ ještě cenu pro hromadné objednávky, je mnohem nižší než u malé objednávky z důvodu výroby, rozdíly v nákladech.Jsme výrobce a dodavatel Vzácných Zemin výrobků a hmot, jako jsou Kovy, Slitiny, Oxidy. Kromě Titanu rychlo, vlastní díly z Titanu jsou také k dispozici.Prosím, neváhejte nás kontaktovat o cenovou nabídku máte-li jakékoli další potřeby související.

Dáme 30-Denní bezpodmínečný návrat na vrácení servis záruční, i výrobek dorazil v perfektním stavu.

NAKUPOVÁNÍ S NÁMI, NAKUPOVÁNÍ BEZ RIZIKA!

377.82 Kč 410.70 Kč

Sdílet

Keith, Edc Titan, Kolo Titan, Nádobí Titanium, Venkovní Titan, List Titan, Hřeben Titan, Titan Drát, Tábor Titan, Ocelový Plech.

Číslo Modelu Ti Prut TA1 TA2
Značka HURRIC MAT
Materiál titanové slitiny
DIY Dodávky Obrábění kovů
Velikost Dia 10 12 1416 18/20/22/25/26/28/30mm x500mm
Další Dropshipping je k dispozici
Délka 500mm
Materiály TA2 Titanové Tyče
Služby 15-Denní bezpodmínečný návrat na vrácení
Vyhledávání