Mario Mini Bloky Model Velikost Anime DIY Micro Stavební Blok Hračky Aukci Postav Hračka Dětem Dárky

1.MATERIÁL A CIHLY ČÍSLO: Vysoce Kvalitní ABS Plastové Stavební Bloky, Cihly. 2.OBJEVTE MICRO BLOKŮ: Velkou HODNOTU, alternativu až po velké, drahé stavebnic! Velkou úroveň detailu!Ideální dárek pro začínající stavitele nebo sběratel. 3.VZDĚLÁVACÍ NÁSTROJ: micro-velké stavební bloky pomoci zlepšit začínající stavební hrubé a jemné motoriky, prostorové povědomí, a vyprávění schopnosti. 4.KVALITA A BEZPEČNOST: Vyrobeno z vysoce kvalitní trvanlivé non-toxické zelená, materiál, micro bloky jsou pružné a nepoškodí snadno. Jejich hladký povrch a zaoblené rohy jsou navrženy tak, aby je dítě bezpečné. 5.PODROBNÉ: Obsahuje velmi detailní krok-za-krokem barevný návod. 6.Tipy: Tento balíček nezahrnuje originální krabici 7 . Po obdržení zásilky, Pokud některý díly jsou chybějící. Prosím, kontaktujte mě v čase. Pošlu vám nějaké náhražky.

Produkt Lego City, Blok Stavět, Dřevěné Hračky, Auto Lego Technic, Minecraft Hračky, Batman Auto, Lego Ninja, Mario Man, Funko Pop, Lego Super Mario.

Velikost Bloku Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Věkové Rozmezí > 6 let
Materiál Plastové
Certifikace 3C