0 Recenze SKU: w613

IR Senzor Světlometů, USB Dobíjecí LED Světlomet Tělo Snímače Pohybu Hlavou Pochodeň Světla Lampa S USB Nejlepší Pro Kempování, rybaření

Skladem


IR Senzor Světlometů, USB Dobíjecí LED Světlomet Tělo Snímače Pohybu Hlavou Pochodeň Světla Lampa S USB Nejlepší Pro Kempování, rybaření Specifikace: 1. Prst Indukční POCKETMAN Světlometů, Když se vaše ruka je v blízkosti světlometů do 15 cm, světlo se zapne, když prstem doleva světlometů , bude to vypnout. 2. 5 SVĚTELNÉ REŽIMY :COB bílé světlo oslnění-COB bílé světlo slabé světlo COB Červená světla oslnění-COB bílé/červené světlo, flash-Dlouhé stiskněte spínač pro umožnění XPG oslnění snímací funkce 3. LEHKÝ A KOMPAKTNÍ - Jeden z nejlehčích světlomet jste někdy koupit. Snadné a sbírat,čas pro své praktické a přenosné použití. 4. Může být použit jako světlomet S nastavitelnou čelenkou, můžete použít více pohodlné, Snadné a pohodlné použití a odebrání 5. Napájení: Součástí baterie 6.Když chrger je zapojen,bude modré světlo 7. 2020 Nejlepší DÁREK, MĚKOUČKÝ LEHKÝ: nejlehčí Ultra,led světlomet ! Získáte dlouhotrvající pohodlí,které je ideální pro DIYers, kutily, mechaniky, běžce,studenti a děti, což je skvělý dárek nebo dárek pro venkovní dobrodružství, skvělý gadget/zálohování pro váš domov,auto nebo loď, nebo když elektřina není dodávána, protože hurikán nebo sněžení.

183.61 Kč 1 836.14 Kč

Sdílet

Hlavy Lampa Usb, Lucerna Vyhledávání, Světlomet Pohybu, Ir Senzor Světlomet, Světlomet, Světlomet Power, Litwod Z25, Anděl Oko H7, Světlomet Led, Světlometů, Senzor.

Příkon 25W
Model LED Korálky COB
SENZOR světlomet USB Nabíjecí typ
Účel Kempování / Rybaření / Turistika / Horolezectví
Číslo Modelu 2074
Zdroj Světla LED Žárovky
Rybaření světlometů rybářská lampa
Typ Baterie LITHIUM-IONTOVÁ
Certifikace ROHS
Vyzařovací Úhel 180°
Vodotěsné Ano
Powered by 1x 18650 dobíjecí baterie
Značka POCKETMAN
Přepínač Režimu Vysoká/Střední/Nízká
Vyhledávání