IR Senzor Světlometů, USB Dobíjecí LED Světlomet Tělo Snímače Pohybu Hlavou Pochodeň Světla Lampa S USB Nejlepší Pro Kempování, rybaření Specifikace: 1. Prst Indukční POCKETMAN Světlometů, Když se vaše ruka je v blízkosti světlometů do 15 cm, světlo se zapne, když prstem doleva světlometů , bude to vypnout. 2. 5 SVĚTELNÉ REŽIMY :COB bílé světlo oslnění-COB bílé světlo slabé světlo COB Červená světla oslnění-COB bílé/červené světlo, flash-Dlouhé stiskněte spínač pro umožnění XPG oslnění snímací funkce 3. LEHKÝ A KOMPAKTNÍ - Jeden z nejlehčích světlomet jste někdy koupit. Snadné a sbírat,čas pro své praktické a přenosné použití. 4. Může být použit jako světlomet S nastavitelnou čelenkou, můžete použít více pohodlné, Snadné a pohodlné použití a odebrání 5. Napájení: Součástí baterie 6.Když chrger je zapojen,bude modré světlo 7. 2020 Nejlepší DÁREK, MĚKOUČKÝ LEHKÝ: nejlehčí Ultra,led světlomet ! Získáte dlouhotrvající pohodlí,které je ideální pro DIYers, kutily, mechaniky, běžce,studenti a děti, což je skvělý dárek nebo dárek pro venkovní dobrodružství, skvělý gadget/zálohování pro váš domov,auto nebo loď, nebo když elektřina není dodávána, protože hurikán nebo sněžení.

183.61 Kč 1 836.14 Kč

Hlavy Lampa Usb, Lucerna Vyhledávání, Světlomet Pohybu, Ir Senzor Světlomet, Světlomet, Světlomet Power, Litwod Z25, Anděl Oko H7, Světlomet Led, Světlometů, Senzor.

Příkon 25W
Model LED Korálky COB