Děti Na Kytaru, Hračky, 21 Palců, 6 Strun Klasické Dřevěné Hudební Nástroje Kytary Děti, Hudební Nástroje, Hračky

Děti na Kytaru, Hračky :Perfektní úvod, jak učit děti o světě hudby. Můžete si vychutnat křišťálově čistý zvuk s touto úžasnou hračku kytaru.

není jednoduché drát nebo nylon stejně jako většina ostatních hračka kytary

Kytarové struny jsou nastavitelné a laditelné zezadu. Dobré pro učení základy

Ideální velikost pro děti, aby se hrát na kytaru

barva:Růžová

materiál:Borovice

velikost:53cm

Obsah Balení:

1 * Ukulele

1 * Vybrat

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Montessori Hračky, Děti Na Kytaru, Miniture Hudební Nástroj, Kytara Pro Dítě, Kytara Hračky, Olše Kytaru, Hudební Hračka, Dřevěné Hudební Válec, Děti Housle, Elektrické Kytary.

Varování NIC
Funkce Vzdělávací