2 Recenze SKU: w549

1 Ks MTB Kolo Schrader Bezdušový Ventil Pro Horské Kolo Ventil Ráfek Kola, Bezdušové Pneumatiky, Pneumatiky Ventil Kola, Příslušenství

Skladem


1 Ks MTB Kolo Schrader Bezdušový Ventil Pro Horské Kolo Ventil Ráfek Kola, Bezdušové Pneumatiky, Pneumatiky Ventil Kola, Příslušenství

Typ:kolo ventilu

Barva: černá, červená,modrá

Velikost: 4,5 cm x 1,1 cm

Materiál: hliníkové slitiny

Balíček zahrnuje:1ks kolo ventilu

O nás

Naše společnost je profesionální cross-border e-commerce společnosti s profesionální personál, profesionální produkty a značky.

Hlavně jsme udělat výrobků, velkoobchod a maloobchod.

doprava

Když si objednáte,prosím, vyberte způsob dopravy .Pokud chcete loď přes Express ,věnujte, prosím, extra expediční poplatek.Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile jste platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

Nebudeme vrácení přepravní poplatek pro zásilky odmítl.

Náhrada

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

Vrátíme vám vrátíte-li zboží do 20 dnů od obdržení zboží z jakéhokoli důvodu.Nicméně,kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

59.04 Kč 95.38 Kč

Sdílet

Jízdních Kol, Bezdušové Ventil, Bezdušové, Kovové Pneumatiky Ventilu, Bezdušový Ventil Pneumatiky, Schrader Adaptér, Schrader, Plynový Ventil Schrader, 29 Tube, Ventil Trubice Vtt, 40 Pneumatiky.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu /
Vyhledávání