2 Recenze SKU: w543

Masér(62*38 cm)ABS Spike Akupresurní Podložka Masážní Polštář Mat Akupunktura Spike Jóga Zmírnit Bolest, Zlepšit Spánek Doprava Zdarma

Skladem


Co je Akupresurní Podložka ?

Toto se skládá tenké podložce pokryté ABS plastové hroty. To je inspirován starověké Indické léčivé tradice, která je věřil k byli po tisíce let. Tisíce hroty, které byly strategicky umístěny na podložku a polštář jsou neškodné pro kůži a budou poskytovat své tělo s léčivými výhody.

Jak to funguje?

Akupresurní podložka je ideální pomocník pro self-léčení. To funguje podobným způsobem jako akupunktura tím, že vaše tělo uvolňovat endorfiny, které mají schopnost produkovat analgezii a pocit z dobře-bytost. Mnozí lidé mají různé reakce, které mohou zahrnovat: štěstí, jasnější mysl, více energie, a relaxace. Pokud se pravidelně používá pro dostatečně dlouhou dobu akupresurní sada může: -Zvýšit energetickou úroveň-Zlepšují krevní oběh-Snižují stres-Zmírnění bolesti zad a šíje-Snižují krevní tlak-Zmírnění bolesti-Zlepšení spánku .

Jak používat?

Umístěte podložku na zem s hroty směřujícími vzhůru. Lehněte si na podložku . Mat vám umožní cílové zakřivených oblastech, jako je krk, bederní, a dokonce i nohy. To je výhodné dělat to denně po dobu 10 až 30 minut v kuse, nebo tak dlouho, jak je požadováno. Pro začátečníky by to mohlo být lepší začít na kratší dobu a/nebo nosit košili nebo místo tenkou tkaninu mezi hroty a kůži.

Podložku vhodné velikosti.62*38 CM Polštář velikost vhodné.37*14.5*10 CM

UPOZORNĚNÍ: Není vhodné pro děti 5 a pod.

Pokyny pro čištění: Ruční Mytí Pouze, použijte vlažnou vodou a Pověsit Valník.

150.74 Kč 232.06 Kč

Sdílet

Lotus Masážní Podložka, Yogamat Bag, Velký Jóga Mat, Jógu Lululemon, Rohož Gumová Masáž, Koupelny Chrome, Senior Masáž Matrace, Elektrická Masážní Matrace, Tlaku Podložky, Akupunkturní Masáž Kit.

barva Fialová/Modrá
Aplikace Tělo
Číslo Modelu S180527
Původ KN(Původu)
Styl 1 Akupresurní Podložka
Drop shipping Podpora
Pohlaví Ženy &Muži
Typ Položky Masáže & Relaxace
Značka LaGuerir
Materiál Kompozitní Materiál
Styl 2 Tělo Masér
Vyhledávání