1 Recenze SKU: w490

Auto Nafukovací Cestovní Matrace Air Bed zadním Sedadle Spát Pad Premium Přenosný Auto Matrace Univerzální Pro Auto, SUV, MPV

Skladem


Body:

1、Široké Uplatnění: Nafukovací Auto Postel je ideální cestovní společník, poskytuje to, co potřebujete pro venkovní on-the-go životní. To je třeba při výletech, dlouhé výlety, pěší turistiku, stanování a všechny outdoorové aktivity s komfortem a lehkostí.

2、Měkké PVC Hrnou: Nafukovací Auto Postel je vyrobena z kvalitní omyvatelné měkké PVC flockovacích materiál, který poskytuje maximální pevnost, odolnost a pohodlí pro dlouhodobé používání a je certifikován hygienické a ekologicky šetrné.

3、Více Účelům: držák je vhodný pro většinu modelů automobilů, SUV, MPV, s výjimkou Prodloužit Lincolns, Nákladní auta a minibus,ideální pro kempování, cestování, festivaly, surf výlety a dobrodružství Nafukovací matrace ploché, široké a pohodlné.

4、Snadné Přenášení: pad je odolný a silný a nafukovací pohodlné, lehké a foldble, snadno se přenáší.

5、Snadné Inflace: nafukovací auto postel může být připraven k použití během několika minut pomocí vzduchové čerpadlo. Jednoduše nafouknout matrace a umístěte ji na zadní sedadlo.

Specifikace(přibližně):

Název: Auto Nafukovací Postel

Hmotnost: cca 3,1 kg

Velikost: 170*80cm/66.93*31.50 v

Materiál: hrnou

Balení: krabice

Balení Seznam:

Nafukovací Podložka*1

Čerpadlo*1

Polštář *2

Opravy Taška*1

Skladovací Taška*1

335.22 Kč 408.75 Kč

Sdílet

Ul Spací Matrace, Auto Pro Matrace, Suv Auto Matrace, Air Bed, Matrace, Matrace, Auto Nafukovací Postel, Matrace Pro Auto, Nafukovací Auto Matrace Creta, Suv Nafukovací Postel.

Materiál PVC
Hmotnost about 3.1kg
Velikost 170*80cm/66.93*31.50in
Používá auto cestovní postel, camping mat, přestávka na oběd, patro postel.
Podpora Dropship/Velkoobchod/Epacket
Typ Položky Auto s automatickou air bed
Vyhledávání