1 Recenze SKU: w489

10ks Aligátor Klipy Mini Alligator Klip, Elektrická Zkušební Svorky s 2 mm Banana Jack Zásuvka pro 2 mm Zkušební Sonda Konektory

Skladem


Balení:

Červené 41.5 mm Mini Alligator Klip * 5ks

Černá 41.5 mm Mini Alligator Klip * 5ks

Upozornění:

Standardní balíček nezahrnuje baterie.Protože mezinárodní letecké dopravy chraň, aby loď kapalina,prášek a baterie,nemůžeme je dát do obalu.Doufám, že můžete pochopit, je koupit v místním obchodě nebo supermarketu.Díky za vaši podporu!

Doprava:

Budeme loď všechny položky do 1-3 pracovních dnů po obdržení platby,naším cílem je: loď tak rychle, jak můžeme.

Standardní Doprava: Do USA,velké BRITÁNII a Austrálii, Kanadě, Francii tím, že ePacket třeba 7-15 pracovních dnů. Ostatní China post nebo Singapore post ,je třeba 15-35 pracovních dnů.

Zrychlené/Standard Int ' l Lodní dopravy tím, Fedex,DHL,TNT a EMS kurýr: USA,je třeba 3-6 pracovních dní,Do jiných zemí,třeba 4-8 pracovních dnů normálně.Ale někdy int ' l dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla.

Dovozní cla a daně nejsou zahrnuty v ceně položky nebo přepravní poplatky.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Záruka&Reture Podmínky:

Doporučujeme všem zákazníkům, aby s námi komunikovat prostřednictvím eBay zprávy. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky vůbec, pokud jde o naše produkty nebo výpis, čekáme, že slyším od vás

1 rok záruka je nabízena pro tento produkt.Pokud se výrobek porouchal za řádné využití za návod

manuál v záruční době, prosím, kontaktujte nás získat dopravní instrukce a poslat jej zpět na vaše náklady na dopravu.

30 dní, hodnocení a vyšetřování trvá umístěny po obdržení vrácené položky.Zbrusu nové náhradní jednotka bude zasláno na naše náklady na dopravu, pokud splňuje naše záruční požadavky.

172.80 Kč

Sdílet

Sondy Test, Muž Zkušební Sondy, Sndway Sw, Dálkoměr Sndway, 2mm Banán Jack, Banana Konektory, Zásuvky, Izolované Aligátor Klip 2mm, Silver Banana Plug Konektor, Banán Sonda, Aligátor Konektor.

Značka SNDWAY
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Vyhledávání