BOOKFONG Světlo Až 20 CM Barevné Svítící Medvídek Světelný Plyšové Hračky Plněné Teddy Bear Krásné Dárky pro Děti

BOOKFONG 20 CM Barevné Svítící Medvídek Světelný Plyšové Hračky Plněné Teddy Bear Krásné Dárky pro Děti, délka medvěda je o 20cm/8 palce. Potřebuje 2 AA baterie (baterie není součástí balení). Tam je tlačítko, na LEVÉ Noze z teddy. Pls najít a stiskněte tlačítko, pak bude svítit a měnit různé barvy. Kvalita je zaručena 100. Pokud se vám to nelíbí, jsme vám plnou náhradu! Nejlepší dárek na Vánoce, děti\'s narozeniny, svatba, valentines, dívky a přátelé.

136.03 Kč

Manda Medvídek, Kalhotky Medvídky, Miluji Tě, Míč Medvěd, Kuma Medvěd Plyš, Velký Plyšový Medvěd, Medvídek Kostýmy, Okrasné Malé Teddy Bear, Medvídek Větší, Pop Klíčenka Medvěd.

Použití svítící medvídek
Funkce Měkké, Blikající