Univerzální Dřevo Sluchátka Stojí Kreativní Displej pro držák pro Headset Jednoduchý Držák na oblečení Hang Non-slip Úsporu Místa

modname=ckeditor

✔Stav:100% zbrusu nový a Vysoce kvalitní

✔Materiál:pravé Dřevo + Hliníkové slitiny

✔Barva: Zlato / Stříbro

✔Seznam položek:1 Ks Sluchátka Stát ( 1ks ) (Není součástí balení sluchátka)

✔Vhodné pro: Všechny značky Sluchátek. Žádný limit velikosti.

Slib:Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu, 1 bod, 2 body nízké DSR nebo otevřít všechny spory,Prosím, dejte nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby !!!

◇ Pokud jakýkoliv dotaz, Prosím, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím "Zeptejte se prodejce otázku", se snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě, Prosím, aby 1-2 pracovní dny pro nás odpověď.

Sluchátka Držitel Dřeva, Sluchátka Avantree Držák, Ouhaobin Sluchátka Stojan, Sluchátka Držák, Sluchátka Kabelové Vedení Zařízení Držitele, Sluchátka Na Oblečení, Psací Stůl Laptop Stand, Kočka Stojan, Mini Wire, Zahnutá Sluchátka Stojan.

Balíček Ano
Model Číslo IV pro Edifier Sony Beats Bluedio