1 Recenze SKU: w459

MR84RS Ložiska 10KS 4*8*3 mm, ABEC-3, Hobby Elektrické RC Auto Truck MR84 RS 2RS Kuličková Ložiska MR84-2RS Uzavřené Oranžová

Skladem


R/C Barva Ložiska Série

Po více těžký den napadání, závodní, plazení, nebo bez ohledu na druh jízdy se vám líbí, Je důležité, aby aktualizovat ložiska se připravit na příští zasedání! Toto je RC závodní ložiska série vyvinut FUSHI, pestřejší barvy, Více přiměřené struktury, Aby vám lepší aktualizace zážitek pro RC auta, Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás před nákupem. Nabízíme také kompletní sortiment ložisek aktualizovat vlastní služby pro různé RC auto typy, Sestavení RC Sen.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Model: MR84RS Vnitřní (d): 4 mm Vnější (D): 8 mm Šířka (B): 3 mm Hmotnost (g): 0.59 Třída: ABEC-3 Materiál: 52100 Chromované Oceli Těsnění: 2 Zapečetěné Množství: 1 Lot = 10 KS

LOŽISKA FUNKCE

RC Kuličková ložiska by měla být vždy vaše první upgrady, snižuje tření pro nižší valivý odpor a to znamená vyšší rychlost a delší provozní dobu. RC Kuličková ložiska téměř nevyžadují údržbu a vydrží mnohem déle než stock Oilite pouzdra. Jo Racing RC Kuličková Ložiska mají nejnižší odpor. Jsou vyráběny 52100 chromované oceli. Pre-mazány s lehkou ochranu olej (tuk), aby se zajistilo jeho vynikající výkon! Tyto vysoce kvalitní ložiska převažují jiné nízké kvality.

STRUKTURA APLIKACE

F A Q

1. Proč ložisek dostal jsem se třese?

Vůle ložiska je vztažena k hrát. Výchozí je standardní C0 vůle, která je obvykle 3-18um. Odpovídající princip je zobrazen na obrázku níže. Pokud nemusíte se třást, prosím, vyberte C2 malá vůle ložiska. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás před nákupem.

2. Co se přesnosti ABEC-3?

ABEC je Americký standard ANSI. Odpovídající německé normě DIN a mezinárodních norem ISO jsou následující:

3. Myslíte si, poskytovat logistické informace o sledování?

Ano, všechny naše výrobky poskytujeme kompletní logistické sledování. A výrobky, které kupujete, jsou všechny nové. Budeme kupovat přepravy pojištění pro vás. Pokud výrobek je poškozen nebo ztracen během dopravy, můžete dostat zaplaceno.

192.26 Kč 216.05 Kč

Sdílet

Motor Rc Nitro, Drážkovaná řemenice, Ložiska, Ohs Orange Hobby, 203 Ložisko, Hobao Ofna, Rc Trx4, Shikamaru, Ložiska Mr84, Dětské Elektrické Li Auto, Trx Fit.

Šířka (B) 3 mm
Točivý Moment Kapacita 4x8x3mm
Vrtání Dia (d) 4 mm
Mazání Tuk
Hmotnost (g) 0.59
Materiál OCEL
Číslo Modelu MR84RS kuličkové Ložisko 4*8*3 mm Pro Trx 1/10 1/7 1/18 Nitro Elektrická
Stupeň Hodnocení ABEC-3
Hřídel Typ Uchycení Press Fit
Konstrukce Jeden Řádek
Vnější Průměr (D) 8 mm
Míč Materiál 52100 Chromované oceli
Pro Zatížení Směrem Radiální
Těsnění Typ Uzavřené
Prsten Materiál 52100 Chromované oceli
Typ Ložiska Míč
Struktura Hluboké Drážky
Nátěry Chrome Steel
Značka FUSHI
Radiální Vůle Žádný Obchod. C0
Drsnost Povrchu Ra 0.05
Vyhledávání