Teplé Dívčí Šaty Vánoční Svatební Party Mini Šaty Pletené Dlouhý Rukáv Zimní Dětské Dívčí Svetr Děti Oblečení Dívky Šaty

oddler Děti Dítě Dívky Pletené Dlouhý Rukáv Šaty !!

Vysoce kvalitní a Zbrusu nové 100%

Hlavní Barva: Jako Obrázek Show

Nové Módní Materiál: pletací vlny

Pozornost plz: Pokud vaše dítě je baculaté, doporučujeme vybrat větší velikost, díky. Prosím, laskavě odkazují na vaše děti skutečná výška a velikost grafu před nákupem/nabídky. Díky.

Balíček v ceně: 1x šaty

Velikost Grafu: Pozornost plz: Pokud vaše dítě je baculaté, doporučujeme vybrat větší velikost, díky.

Tam je 2-3% rozdíl podle manuálu měření. prosím zkontrolujte měření graf opatrně, před zakoupením položky. 1 palec = 2.54 cm vezměte Prosím na vědomí, že nepatrný barevný rozdíl by měl být přijatelný v důsledku světla a obrazovky.

Těsnění T20sed, Rukavice Nb Dítě, Psi Agitátor, Rukavice Dětské 6, Velikonoční Punčocháče, Přihrádky Daf, Lesklý Lesk, Rukavice Kůžičky, Rukavice Odkapávač.

Límec O-Krk
Značka Emmababy
Typ Closure Svetr
Fit Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost