Pro OPPO F7 F5 A73 A3S K1 R15X Případě Módní obchod S prst prsten Magnetismus Držák Telefonu Zadní Kryt Coque POZNÁMKA!

1.Rusko přátelé, zanechte Prosím vaše celé JMÉNO a Podrobné Adresu,Protože nové ruské politiky.

2.Pokud zvolíte Dopravu Zdarma,to nemůže být sledovány po pozemku vlevo Čína(Ne sledování),pokud nemůžete přijmout , prosím, vyberte si jiné přepravní cesty, které mohou sledovány(China Post Registrované Letecké Pošty)

3.Protože každý člověk je displej efekt je jiný, tam bude určitý barevný rozdíl!

4.Pokud dodací lhůta se blíží, jste stále ještě není příjem zboží, prosím, kontaktujte nás, budeme prodloužit termín dodání poprvé

5.Pokud nejste spokojeni s bodem, nebo lodní čas, Prosím, nespěchejte otevřít spor, kontaktujte nás nejprve, jak komunikovat!

6.Zpětnou vazbu, Pls dát pět hvězdiček, To je pro nás velmi důležité. POKUD máte jakýkoliv dotaz, Pls kontaktujte nás.

7. Pokud budete mít jakékoliv problémy s položkou, prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme v našich silách vyřešit problém pro vás.

107.92 Kč

3d Případě Oppo F7, 335i Zapalovací Cívky, Akné žena V Zimě, Podsvícení červené Dveře, 12v Led Zadní Světla, Avalon 2011 Cruise, Avalon 2006 Fotoaparát, Podzimní Boty Hrušky, 4mm Světelný Korálky, Ajax Digitální Hodiny.

Mobilní Telefon Model 5 Pro OPPO K1 Případ
barva černá,modrá,červená,Černá červená,černá zlatá,Černá modrá
Design Prostý
Model Mobilního Telefonu 1 Pro OPPO A73 Případě