4x4 Příslušenství Automatické Napájení Zadních dveří Bezpečnostní Zámek Pro NAVARA D40 2005-2014

Funkce: Rychlé, snadné a efektivní způsob, jak zamknout váš vůz, dveře zavazadlového prostoru Automaticky zamkne dveře zavazadlového prostoru při napájení dveře jsou zamčené k Dispozici pro vozy s nebo bez tovární zámek výklopných zadních dveří Montuje uvnitř zadních výklopných dveří skrytý od pohledu proti nežádoucí manipulaci design zadních výklopných dveří Zabraňuje krádeži Žádné vrtání požadované

Vhodné pro Nissan NAVARA D40 2005-2014

Poznámky : Ne Včetně Instalační Příručka nebo Manuál, Profesionální Instalace je Doporučeno, není dodáván s dálkovým ovládáním, je nutné použít svůj vlastní dálkové ovládání

*Obrázky ukazují v našem obchodě jsou založeny na skutečné produkty.

*Perfektní zážitek z nakupování je naší hlavní,prosím aby se spor přímo bez nás kontaktovat tím, že www.materskaskola-bast.cz Zprávy, E-mailu,Obchodní Manažer nebo WhatAPP...

*Položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po Úschovy platby výška(kromě neděle a svátků ).vítejte kombinované dopravy.

*Různé lodní kanál(China Post Registrované leteckou poštou \ Epacket \ EMS \ DHL \ UPS \ FEDEX) jiné příjmy. Vzhledem k ekonomický způsob dopravy,bude to trvat asi 10-45 pracovních dnů.Někdy může být potřeba více dní,prosím, buďte trpěliví.

*Nejsme zodpovědní za jakoukoli VLASTNÍ ZPOŽDĚNÍ nebo DOVOZNÍ DAŇ . Prosím, ujistěte se, že vaše celé jméno, psč, telefonní číslo a adresu, je celkem správné, když si místo pořadí, jinak zboží nelze doručit .

*12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

*Všechny výrobky budou kontrolovány a dobře zabalené před odesláním .

*Budeme akceptovat přiznání a zaplatit návrat nákladní dopravy v případě, že obdržíte nesprávné položky nebo poškození během přepravy.Z jiných důvodů ,budeme také přijímat to, ale návrat nákladní dopravy by mělo být hradí kupující.

*Jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás poprvé.Spokojenost zákazníka je vždy naší Nejvyšší prioritou.

Nezapomeňte dát " 5 star☆ "pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s předměty.

843.45 Kč 1 081.35 Kč

6 Led 4x4, Terén 4x4 Příslušenství, Světla Nissan Navara D40, Nissan Navara D40 Zadní, čína 4x4 Příslušenství, Hedvábný Materiál 4x4, 4x4 Příslušenství Financí, Držák Navara, Přímé 4x4 Příslušenství, 4x4 Příslušenství Ford.

Typ Materiálu ABS+Kov
Funkce 1 Automaticky zamkne dveře zavazadlového prostoru při napájení dveře jsou zamčené
Balení Karton
Funkce 2 Držáky uvnitř zadních výklopných dveří skrytý od pohledu