Karikatura Pyžamo Pro Dívky, Chlapci, Děti Pyžamo Dlouhý Rukáv Pyžamo Dětské Bavlna Pijama Holčička Oblečení Obleky Chlapci Sleepwear

Vyberte si prosím velikost podle výšky.Cena za set pyžamo

1Inch=2.54 CM, 1 CM=0.39 Inch.

1.Pokud vaše dítě je baculaté, doporučujeme vybrat větší velikost.Prosím, laskavě odkazují na vaše děti skutečná výška a velikost grafu před nákupem/nabídky. Díky. 2: Vzhledem k různým vyrábějících šarží, může být odchylka 2-3 CM pro položky. 3: Barvy na vašem monitoru se může mírně lišit od skutečného výrobku barvy v závislosti na nastavení monitoru.

Jsme Loď na celém Světě. Položky jsou dodávány z Číny pomocí Leteckou poštu, dostanete k většině zemích do 15 do 25 pracovních dnů. Nebo položky jsou dodávány z Číny pomocí EMS nebo DHL, dosah většiny zemí během 7-10 pracovních dnů. Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může trvá až 10 pracovních dnů.

Sledovací Číslo bude poskytnuta po položka je dodáván.

Doufáme, že každý má nádherný zážitek z nakupování v našem obchodě, Pokud jste spokojeni s položkou jste si objednali, prosím zanechat Pozitivní zpětnou vazbu a Pokud si nejste uspokojit se dobře, prosím, kontaktujte nás včas před odjezdem Negativní nebo Neutrální zpětnou vazbu ,otevření jakéhokoli sporu o Alibaba. Negativní zpětnou vazbu nic neřeší, budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a žít až do své spokojenosti.Díky moc!

Dívka Pyjama Set, Dívka Pyžama Soubor, Dítě Pyjama, Dívka Pyjama, Děti Pyžama, Chlapci Pyžama, Chlapec Pyžamový Set, Dívka Pj, Dívka Pyžama, Děti Pyjama.

dítě oblečení chlapci pyžama
Materiál Bavlna
Styl Kreslený
Délka rukávu(cm) Plné