2019 Novorozené Dítě, Děti, Dítě Teplé Vlněné Pleny Deka Cestovní Spací Deka S Real 15cm Kožešiny Pomponem Ložní prádlo Swaddles Zábal

Obsah balení: 1x Dítě Záměnu plenek Velikost : 73 * 73cm Věku: 0-12 měsíců Dítě Bambulky: Real 15CM Kožešiny Mytí Instrukce: Pod 30°C ruční praní.Ne bělidlo.Vzduch suchý.Prosím, dovolte 5 cm rozdíl vzhledem k pružnosti výrobku a manuální měření.Vezměte prosím na vědomí, že možná mírné barevné rozdíly vzhledem k světlo a displej.

1 019.28 Kč

Bambulky Craft, Opravdu Kožešiny Deky, Podzimní Kuchyně, Dětská Deka Vlna, Velkou Bambulí Deku, 100 Kašmír Cestovní Obal, Deka, Kožešina Králík, Srst Foto Prop, H Logo Deku, Srst Fotografie.

Číslo Modelu GT010E
Věkové Skupiny Děti