Děti Bavlněné Kombinézy Podzim Zima Baby Dívky Kombinézy Kalhoty Batole Romper Manšestrové Kalhoty Dětské Boys Kombinéza Kapsy 1-6 Let

Velikost věk:12M,18M, 2T,3T,4T,5T,6T Velikost v výška:73-130cm Jednotka:cm Popis: Dětské Bavlněné Kombinézy Podzim Zima Baby Dívky Kombinézy Kalhoty Batole Romper Manšestrové Kalhoty Dětské Boys Kombinéza Kapsy 1-6 Let

Prosím, viz níže velikost tabulky, vybrat vhodnou velikost.Jednotka:cm Velikost informace Velikost Délka Hip*2 Věk 73 50 32 12M 80 56 35 18M 90 62 37 2T 100 68 39 3T 110 74 40 4T 120 80 41 5T 130 86 43 6T

Podmínky Služby:

Náklad:

Když si objednáte,prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Doprava zdarma objednávky bude odesláno China Post Air Mail.Budeme odeslání zboží do 5 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.Někdy to bude mít zpoždění několik dní vzhledem k celní nebo počasí důvodů.Prosím, buďte trpěliví.Kromě toho můžeme také poskytnout rychlejší přepravní cesty, jako je DHL/UPS/EMS atd.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně.Pokud je celní náklady,musíte platit daně kurýrovi při převzetí zboží.

Vrací:

Uděláme, co bude v našich silách, aby sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.Pokud nejste spokojeni s naší kvalitou,můžete je vyměnit nebo vrátit do 7 dnů od doručení.Všechny vrácené zboží musí být ve zbrusu-nový stav.Vrátíme vaše peníze, s výjimkou přepravní náklady.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Barevný Nesoulad:

Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru,osvětlení,pozadí atd. Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás.

Vážení Kupující,vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Manšestrové Celkově, Oranžové Manšestrové Lacláče, Elegantní Kombinéza širokou Nohu, Béžové Manšestrové Lacláče, Manšestrové Kombinézu ženy, černý šifon Kombinéza, Manšestrové Lacláče žena, Manšestrové šaty Dívka, Vše V Jednom Romper, Manšestrové Lacláče Oversize.

Dívky Kalhoty děti harem kalhoty
dívky harém kalhoty Dětské Oblečení
Vzor Typu Solidní
teplé kalhoty pro dívky dětská dívčí jarní kalhoty