2M Vlny Cítil, Koule Ručně Pom Garland String Závěsné Ozdoby pro DIY Domácí Párty, Závěsné dětský Pokoj Dekorace Zvonkohry Funkce: 25 Nejlepší dárky pro děti Dekor dětský Pokoj ,Obývací Pokoj,Kafe,Bar DIY Ruční Rozložené cítil, koule mají být od sebe přibližně 2 palce od sebe.Nejsou tam žádné uzly mezi kuličkami, takže si přizpůsobit polohu koule na věnec.Koule bude přilnavost řetězec umožňuje jim, aby zůstali na svém místě.Věnce patří dalších 6 palců řetězec na každé straně pro snadné zavěšení.Materiál: Ručně pomocí 100% vlněná vlákna Velikost: cca Délka 2 metry + 20 vlněné plsti koule (Koule průměr 3 CM) Barvy: jako obrázek ukazuje Tipy: vezměte Prosím na vědomí, všechny velikosti, hmotnosti a barvy může mít trochu odchylka od ručního měření a zobrazení obrazovky.Balení Seznam: 1set X In Cítil Vlny Míč Přívěsek

Platba:

1) přijímáme Alipay, West Union, TT.Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.Objednávka bude automaticky vypne v kupující nezaplatil po 20 dnech.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Shippment:

1) NA CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2) Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3) My jen loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4) uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5) SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7) Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Návrat A Vrácení Peněz:

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2.Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3.My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.materskaskola-bast.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4.Níže situace nemá podporuje vracení peněz:

1) Klienti objednali špatné produkty.

2) Výrobky poškozené uměle klienty

3) Části chybí klienti

1.Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží.

2.Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.

3.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakýkoliv problém, dokud budete spokojeni s námi.Děkuji vám za pochopení!

4. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.materskaskola-bast.cz!

Anděl Přívěsek, Banner Se Cítil, Věnec školky, Led Solární Zvonkohra, Pom Vlny, Pom Dekorace Máty, Chime Vítr, Om Wind Chime, Crystal Wind Chime Diy, Pád Věnec Děti.

Téma anděl
Styl Evropa