60pcs/lot HAX1 Domácí Šicí Stroje Jehly pro Zpěvačka Bratr Janome Toyota Juki Motýl Fit Starý Typ Šicího Stroje Dítě

60pcs Domácnosti z Nerezové Oceli, Jehly do Šicích Strojů HAX1 Pro Zpěvačka Bratr Janome Toyota Juki hodí také starý šicí stroj, Děti Singer jehly

janome šicí stroj jehly

иглы для швейных машин

jehly do šicích strojů

aiguille machine a coudre

1 Lot = 60ks Jehla #9(65) 10ks Vhodné pro tylu tkaniny Jehly #11(75) 10ks Vhodné pro pletené textilie, Jehly, #12(80) 10ks Vhodné pro Košile Jehlu #14(90) 10ks Vhodné pro Kabát Jehla #16(100) 10ks Vhodné pro Džíny, Jehly, #18(110) 10ks Fit pro Plus silné bavlněné tkaniny Dárek=1ks Navlékač

Značka: FLYING TIGER (nejznámější značky v Číně, vyrobené v Číně s dobrou kvalitou,) 1) jedná se o Domácí Šicí Stroje, Jehly Pro Zpěvačka Bratr Janome Toyota Juki, to je také použít pro starý typ domácí šicí stroj. 2) Tvar: na jedné straně je plochý a na jedné straně je míč na hlavu. 3) Tyto šicí stroje jsou jehly univerzální montáž 130/705H, HAx1 nebo 15x1 typ dříku je plochý na jedné straně a kolo další straně.Pokud potřebujete kolo jehly pro Insdustrial jehly, prosím, kontaktujte nás svobodně. 4) Vhodné pro většinu šicích strojů značky: Singer, Pfaff, Bernina, Brother, Janome, Jones, Newhome, Elna, Toyota, Silver, Riccar, Baby Lock, Husqvarna, Viking, Vikomt, Necchi, Rukodělná Rossman atd. domácí šicí stroj.

Zpětnou vazbu : 1) Vaše Zpětná vazba je opravdu důležité pro nás , prosím, nechat velký zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, děkuji moc!

2) vždy nabízíme nejlepší ceny za kvalitní zboží a služby pro vás.

3) Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní(1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde. 4) Post Air Mail je nejlevnější, ale dodací lhůta je závislá na Poště.Prosím, nikdy opustit negativní zpětnou vazbu pro nás, protože pozdní datum příjezdu.To je opravdu mimo naši kontrolu.Děkuji!!!Platební Podmínky: 1. Dáváme přednost Podmíněná . 2. Protože fotografie důvod, obrázky jsou pouze pro referenční účely.Vezměte prosím na položku, kterou si jako standard. 3. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem.Mezinárodní Doprava: 1. Když jsme nabídli dopravu zdarma více než jeden dopravce, budeme si vybrat jednu z nich sami. 2. Položky budou odeslány do 3-7 pracovních dnů, jakmile vaše Platba Ověřena.Někdy datum bude odloženo kvůli nedostatku.Nicméně, budeme vás informovat prostřednictvím E-mailu. 3. Doba dodání: nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Pokud chcete, rychlejší dopravu, vyberte si prosím EMS/DHL/Fedex/UPS, jako vaše dopravy s tím. 1) Pokud jste neobdrželi položku na čas, nebo máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás e-mailem nebo AlieExpress zprávu, odpovíme vám do 24 Hodin.Budeme se snažit v našich silách, aby vám nejlepší řešení komunikace. 2).Jsme loď na www.materskaskola-bast.cz adresu POUZE.Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v www.materskaskola-bast.cz je správné. 4. Vzdálené Oblasti za Poplatek : Pokud je vaše adresa patří do Vzdálené Oblasti.Máme právo vás požádat, abyste platit další Vzdálené Oblasti za Poplatek znovu, i již hotového zaplacení vaší objednávky.Vrácení/Náhrada(věnujte, Prosím, pozornost následující položky) : 1. Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 7 dnů po položku přijaté & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel.Položky se vrátil po 7 dnů doručení jsou způsobilé pouze pro opravy. 2. Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění.Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu.Všechny položky se vrátil musí obsahovat všechny původní obalové materiály. 3. Prosím, zabalte položky pečlivě.Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné.V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány.Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné. 4. Pokud je položka nalezena non-vadné, bude položka zaslána zpět kupujícímu na náklady kupujícího.Položky vrácené bez RMA číslo bude odmítnuta a vrácena odesílateli.Kupující je odpovědný za Všechny Vrátit Poštovné a Poplatky za Dopravu.Kupující je odpovědný za další náklady na dopravu pro položky, které jsou vráceny odmítl a/nebo nedoručitelná.Nepřijímáme žádné výnosy bez povolení číslo na krabičce nebo štítku je, že se vrátil. 5. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.Připomenutí: 1. Prodáváme všechny zbrusu nové položky přímo z továrny v Číně.Zaručujeme, že naše výrobky jsou zbrusu nové.Nabízíme vždy nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás. 2. My péče o naše zákazníky.Garantujeme 100% spokojenost zákazníka.Pokud váš položka není, jak je popsáno nebo vadný, když jste jej obdrželi jsme nahradí to pro vás bez dodatečných poplatků. 3. Prosím kontaktujte nás s případnými připomínky, dotazy nebo připomínky, které můžete mít, budeme rádi pomůžeme. 4. Pro kontrolu kvality jsme si osobně prohlédnout u každé položky před odesláním.Všechny položky jsou 100% nové a kontrolovány. 5. Doufáme, že pro rozvoj silné, dlouhodobé, vzájemně prospěšné vztahy s vámi. 6. Pokud máte zajímavé v našich produktů, prosím, objednat a zaplatit to teď!

Hax1, Jehla Křídlo, 705h, Hax1 Jehly, Butterfly Jehly, Jehly Pro šití, Needl, Stroj Toyota, Jehly Pro Auto, Dvojité Jehly Singer.

Funkční na 1 elektrický šicí stroj
Číslo Modelu IH-HAX1-N60