155pcs Dřevěné Puzzle Desky Sada Barevné Dětské Montessori Vzdělávací Hračky pro Děti, Učení, Rozvoje Hračky pro Děti

71856 Hot Deals

100% Zbrusu Nový A Vysoce Kvalitní

Materiál:dřevo

Barva: jako obrázek velikost: délka a šířka obalu je asi 25*21*4 cm

Maximální minimální délka je cca 4.4 cm+2,5 cm číslo Položky:779045 Balení obsahuje: 1ks Konverze: 1inch=2.54 cm, 1 cm=0.393 palců Teplé Tip : Prosím třeba připomenout, že díky světelné efekty, sledování's jas/kontrast nastavení atd., tam by mohlo být nějaké mírné rozdíly v barevný tón webové stránky\'s fotografie a aktuální položky.

1) přijímáme Alipay, West Union, TT.Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1. Prosím, kontaktujte nás, pokud nechcete dostávat váš balíček přesáhl 30 pracovní dny nezahrnují víkendy a svátky.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

2. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Kai Puzzle, Gra Puzzle, Puzzle Kámen, 1000 Kusů, Las Puzzle, Puzzle 1000 Holub, Puzzle Set 1000 Ks, Vlny Puzzle 1000 Kusů, Módní Puzzle 1000 Kusů, Film Puzzle 1000 Kusů, Strom Puzzle.

Značka LAIMALA
Styl Geometrický Tvar
Velikost Balení 10cm x 15cm x 8cm (3.94in x 5.91in x 3.15in)
Varování žádný oheň
Číslo Modelu 779045
Materiál Dřevo
Puzzle Styl Puzzle
Typ Jednotky kus
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Hmotnost Balení 0.365kg (0.80lb.)