Inteligentní Tenký pás Auto-Rotující Obruč pro Hubnutí, Cvičení A Spalování Tuků Inteligentní Nekonečno Vážený Fitness Cvičení Obruč

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní

Vlastnosti:

Sexy Pas je nepustí.Pouze je třeba upravit velikost podle vaší velikosti pasu, dokud nemůže klesnout.můžete točit to pořád.

Inteligentní Počítání má odstředivé míč, který jen vyžaduje trochu síly, aby získat stejné výsledky.Míč poskytuje dost síly na obruč když se točí — dává vám, že "bez námahy" cvičení sen.

Spalování tuků Rychleji - 2-3 krát rychlejší Spalování Tuku, než je obvyklé.30 minut denně k posílení své Pasu.

FITNESS BUDDY – Pomůže vám sledovat své fitness pokrok!To má postavený-v inteligentní počítadlo, které počítá a ukládá data (které je zobrazeno na obrazovce LCD) o vašem cvičení.

Zaměřte se Na Pasu -To je profesionální pro dospělé,dobré Pasu Pracovník Fit pro lossing váhy, stejně jako tvarování sexy linii pasu.

Specifikace:

Materiál: Nylon + Plast

Čistá hmotnost: cca 900g

Velikost: 38x38x8cm

Pas: 60 ~ 106cm

Pro lidi:Unisex

Poznámka:1.Prosím, dovolte 0-1cm chyba vzhledem k ruční měření.pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

2.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Děkuji!!!

3.Nepoužívejte během těhotenství a menstruace.

4.Nepoužívejte do 1 hodiny před a po Jídle.

5.Míč je o 500g.děti do 8 let věku není dovoleno používat.Děti mladší 12 let,Prosím, Použijte pod dospělé pokyny.

6.Když přestanete cvičit a otevřít zámek, pls, první, aby se míč snímek do pasu boční nebo zadní v případě, že se míč náhlého pádu na nohy, což Způsobuje úraz.

7.Ne Spining to příliš Rychle.Udržovat stabilní a rovnoměrný pohyb, aby se tělo cítit uvolněně a udržet dýchání dokonce.

Balíček zahrnuje(bez retail balení):

1 sada x inteligentní počítání Tenký pas prsten

Sport žena Obruč, Esc Hubnutí, Haló, Obruč, Vážené Hula Obruče Fitness 6lb, Pro Fitness Obruč, Vzdušné Hedvábí, Hulahoop, Břicho Patch, Sport Obruč, Smart Lipo Tělocvičně.

Číslo Modelu Auto-Rotující Obruč
Věk Unisex
Funkce lossing váhy, stejně jako tvarování sexy linii pasu
Název Oddělení ŽENY