2 Recenze SKU: w320

Regulátor Nabíječka s Baterií Duální Nabíjecí Základna Řadiče 2800mAh Přenosná Nabíječka Pack Kabel pro Xbox Série X S Hot Prodej

Skladem


Body:

1、Herní Ovladač Nabíječka Indikátor: Tento regulátor nabíječka pro Xbox má LED indikátor.Můžete zkontrolovat úroveň nabití baterie regulátor kdykoliv.Indikátor baterie je umístěn v přední části nabíječky obrazovky pro Xbox Série X, Y .Po správce je plně nabitá, červená LED indikátor nabíjení se rozsvítí zeleně.Tato nabíječka má nabíjecí ochranu.Když je baterie plně nabitá, nemusíte se bát o poškození ovladače.

2、Premium Baterie: dobíjecí baterie má kapacitu 2800mAh, což je více odolný než jiné 500mAh a 1000mAh.Po plně nabitá, může udržovat 8-10 hodin hrací doby.Ve srovnání s jednorázovými bateriemi AA, tato dobíjecí baterie, můžete ušetřit více peněz a přispívat na životní prostředí.Tato nabíjecí stanice byl aktualizován, aby podporovat různé řadiče pro Xbox One, jako jsou ovladače pro Xbox One a pro Xbox One X.

3、2 Nabíjecí Režimy: Tato nabíječka má stát funkce, která se původně chtěl zachránit svůj ovladač pro Xbox, když nemusíte nabíjet.Ve stejné době, můžete snadno najít, když ji potřebujete.Protože každá část je samostatná, lze nabíjet jeden správce nebo i baterie najednou.Protože můžete přímo nabíjet baterii, je doporučeno, že si koupíte dva soubory najednou, takže není třeba se starat o lámání hra.

4、Malý Tip: vstup napájení musí být stabilní DC5V standardní napětí, při použití jednoho regulátoru nabíjení, výstupní proud napájecího zdroje musí být ≥300 ma, při použití 2 regulátory nabíjení současně, výstupní proud musí být ≥500mA.

5、Pestrá Světla: Zelená pro napájení, červené světlo pro nabíjení, světla se rozsvítí zeleně, když je plně nabitá.

Specifikace:

Jméno: Nabíjecí Stanice pro XBOX Série

Barva: Bílá

Příkon: DC5V

Výstupní proud: ≥300 ma

Dobíjecí baterie kapacita: 2800mAh

Doba nabíjení: cca 2 až 8 hodin

Způsob nabíjení: USB

Napájení displeje: zelená

Nabíjení displej: červené světlo

Full vrátit: zelené světlo

Balení Seznam:

1*Duální Nabíjecí Stanice (balení neobsahuje ovladač pro XBOX)

2*Baterie

1*1m USB Nabíjecí Kabel

Poznámky:

1. Vstupní napájení musí být stabilní DC5V standardní napětí, při nabíjení jednoho regulátoru, výstupní proud napájecího zdroje musí být ≥300 ma, při nabíjení oba řadiče současně, výstupní proud musí být ≥500mA.

2. Pokud výrobek je poškozen, prosím, přestaňte jej používat a odešlete ji k profesionální opravě.Nerozebírejte sami.

3. Pokud voda vstupuje, prosím uschnout na vzduchu, nevystavujte slunci.

4. Neotírejte tento produkt s chemickými látkami.

5. Ne poškrábání výrobku s ostrými předměty.

1) přijímáme Alipay , West Union , TT .Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru .

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY .

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU .Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY !Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU , po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.materskaskola-bast.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

361.17 Kč 768.63 Kč

Sdílet

Zajíček Baterie, X Men Série, Xbox Série Nabíječka Kit, Dock Xbox One S, Stojan Xbox Série, Xbox Nabíječka Drát, Xbox Seris X, Xbox 360 Controlls, Walmart Xbox Controller Charger, DN50.

Původ KN(Původu)
Značka Rondaful
Kompatibilní Značka/Model Sony
SONY Model PlayStation Portable
Číslo Modelu Adaptér
Specifikace EU
Certifikace NIC
Podpora Dropship/Velkoobchod/Epacket
Vyhledávání