1KS MTA2 MTB2 APU APU13 APU16 frézka Držák nástrojů z jednoho kusu Self Zpřísnění sklíčidlem Pro strojní Vrtání na Soustruhu

MTA2 MTB2 APU13 APU16 jednodílné Self Zpřísnění Drill Chuck

Funkce: 1.Dříkem a sklíčidlem jsou integrovaný design, bez vůlí, která může zabránit oddělení sklíčidlem a dříku. 2.Vysoká přesnost, silné, rychlé upínání vysoká stabilita 3. Zranitelné části rukojeti jsou tvrzené kalením, s vysokou odolností proti opotřebení a tvrdost na chapadla, a stabilní a stabilní deformace upínací trochu menší 4. Self-utahování, chuck uchopí mírně. Při vrtání, síla úchopu se zvyšuje s nárůstem točivého momentu, a produkuje jasné, síla, aby se zabránilo vrták z vypadnutí. MTA2 s plochou ocas MTB2 s M10 závitem obsah Balení: 1 x vrtačka sklíčidlo 1 x klíč Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.

Naše Továrna:

984.03 Kč 1 405.76 Kč

Nástroje Na Frézování Kovů, Ego Soustružnické Nástroje, Vrtací Stojan, BT40, Rychlá Změna Věžička Držák Nástrojů, Vzít Jeden Kus, Mtb2, Rychlé Chang Nástroj Post, Soustruh Vrtání Držák, Cnc Koník.

Číslo Modelu MTA2/MTB2-APU13/APU16