Vlastní Prstýnky, Krabice, Svatební Ring Box, Dřevěný Kroužek Držák Box, Rustikální Svatba Vlastní Iniciály A Datum

Vlastní prstýnky, Krabice, Svatební Ring Box, Dřevěný Kroužek Držák Box, Rustikální Svatba Vlastní Iniciály A Datum, JAK SE OBJEDNAT? při kontrole ven, pls napište vaše jména a datum v poli komentář,díky.

Velikost: průměr 5,3 cm, výška 3,5 cm

Materiál:dřevo a pytlovina Tento výpis pouze krabička neobsahuje kroužky. Rytina na krabici může být přizpůsoben, tak neváhejte se na nás obrátit s nápady a dotazy můžete mít. Pokud jste velkoobchod,pls kontaktujte mě, dám vám velkou slevu. Upozornění: vyrábět doba je 3 pracovní dny, pls zvažte to při nákupu. Dodací lhůta v závislosti na způsob dopravy si vyberete. Pokud máte jakékoliv dotazy,pls, neváhejte a kontaktujte mě, díky.

107.92 Kč

Země Prsten Box, Boho šperky Box, Výšivky Polštář, Peking University, šperků Organizátor Skladování, Dřevěný Kroužek Tabulka, Dřevěný Box, šperků Box Balení, Cín Balení Krabice, Mail Box Balení.

Položka Výška 3.5cm
Vlastnosti Produktu Osobní Prsten Box