2 Recenze SKU: w240

8 List, Podzim, Listy, Samolepky Na Okno Díkůvzdání Maple Podzimní Dekorace Samolepka Obtisky Party Dekor Ozdoby Zásoby Strany

Skladem


8 List, Podzim, Listy, Samolepky Na Okno Díkůvzdání Maple Podzimní Dekorace Samolepka Obtisky Party Dekor Ozdoby Zásoby Strany

Bullet Body: 1、Oboustranný Tisk: vizuální efekty uvnitř a za oknem jsou stejné. Obě strany jsou potištěné PVC materiálu. Velká okenní dekorace pro děti na den Díkůvzdání!

2、Velké A Dost: 91 ks pre-cut lpí připraveni použít. Dostatečně velký, aby pokrýt obrovský prostor, DIY rozvržení na všech oknech!

3, Snadné Použití: Vhodné na sklo nebo na hladké povrchy, jako jsou sklo, okna, dveře, kámen, kov, dřevo a jiné hladké a rovné povrchy. Čištění povrchu před použitím. Dodržovat čisté a hladké povrchy, jako jsou zrcadla a okna.

4、Více Účel: Díkůvzdání obtisky jsou vhodné pro jakékoliv skleněné plochy, např. skleněné dveře, výlohy skla, kuchyň nebo koupelnu, dětský pokoj nebo maloobchodní prodejny, kavárny, restaurace.

5、Užijte si den Díkůvzdání Večírek: Den Díkůvzdání javor a javor červený blízko ke zvýšení vaší strany čas, aby vaše windows vypadat slavnostní a krásné na den Díkůvzdání, doufám, že vás baví zdobení oken s rodinou a přáteli.

Vlastnosti:

PVC průsvitného materiálu, mohou být vloženy na hladký materiál povrchu jakékoliv barvy pozadí zeď, dlaždice, sklo, nábytek, atd.

Elektrostatické samolepky. Vložit vícekrát.

Není třeba pro přenos filmu, stačí ji vložit přímo.

Specifikace:

Materiál: PVC

Sazba velikost: cca 30*20 cm/11.81*7.87 v

Množství: 8 Listy ; 91pcs záplaty

Hmotnost: cca 150g

Komoditní použití: vhodné na sklo nebo na hladké povrchy, jako jsou sklo, okna, dveře, kámen, kov, dřevo a jiné hladké a rovné povrchy.

Balení Seznam:

Samolepky na okno*8 listů

93.86 Kč 153.98 Kč

Sdílet

Koupelna Vložka, Rozpíjení Barvy Krajky, Podzim List Dekor, Stupnice Z, Plastové Pvc List, Podzim, List Jednoduchý, Pvc List, Zeď Deco List, čistý Odstín, List Nálepky Zeď.

Specifikace Single-piece Package
Cenzor Kód -
Téma Zvíře
Číslo Modelu Samolepky Na Okno
Původ KN(Původu)
Materiál PVC
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Styl Moderní
Scénáře ZEĎ
Klasifikace Na Zdi
Vyhledávání