Motocykl Zadní Chrom Mini Bullet Ocas Brzdové licence Světlo Pro Harley Chopper Bobber

100%Zbrusu Nový Materiál: železný držák ,PC lens. Skořepina z ABS Objektiv Barva : Červená Tělo Barva: Chrome Vlastní aplikace ,snadno se instaluje. (Drobné úpravy mohou být nutné pro některé modely) Světlo: Běžné žárovky, délka Kabelu: 20 cm Příkon: 5 W Pracuje na DC 12v Velikost:Jako obrázek show 3 vodičové připojení

Montáži: Pro Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki,KTM, ATV, Motokros, Závodní, Motocyklů ,Skútrů ....

Balení obsahuje:1x Bullet zadní světlo (instrukce není v ceně)

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání Budeme rádi, když nám necháte pozitivní zpětnou vazbu.Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím, zanechte nám pět hvězdiček,protože pozitivní zpětnou vazbu a pěti hvězdičkami je o co usilujeme.Pokud nejste spokojeni s vaší nákupní zkušenosti,prosím, kontaktujte nás dříve, než se rozhodnete opustit neutrální nebo negativní zpětnou vazbu , budeme v našich silách vyřešit problém pro vás, jakmile je to možné. Pokud položku, kterou jste si objednali, je vadné, kontaktujte nás během záruční doby,budeme nahradit vadné položky pro vás s položkou rovné funkčnost na prvním místě. Pokud se vhodný náhradní není k dispozici, částečná náhrada bude vydáno přes Paypal. Pokud kupující nechtějí ani výměna ani částečné vrácení peněz, ale chtějí vrátil, kupující by měl být odpovědný za všechny navrací poplatky.

Na Kole Vrtulník, Plyn Pocket Bike, 2 Taktní Skútr, 49cc Pocket Bike, 40 Kubíků, 12 V Elektromagnetu, Vrtulník, Vrtulník Díly A Motocykly, Kolo Kapsy, 49cc Mini Vrtulník.

Značka ZORBYZ
Typ Materiálu železný držák ,PC lens. ABS shell