Dítě Zvýšit Dolů Svetr Oblečení Set Děti Šaty Oblek Dítě oboustranný Svetr Dětská Podzimní Svetr Tričko Nastavit

size9M length33 cm poprsí 53cm délka rukávu 27 cm kalhoty délka 45cm

size12M délka 36cm bust56 cm délka rukávu 29cm kalhoty length48 cm

size18M length39 cm poprsí 60cm rukáv length31 cm kalhoty délka 52cm

velikost 24Mlength 42cm bust64 cm rukáv length34 cm kalhoty length56 cm

Pokud dítě je tuk, vyberte si prosím větší velikost. manuální měření, tam může být 1-3 cm chyba. 1KS=1ks oblečení set

Pokles lodní dopravy je vítána?

Pro pokles lodní dopravy,můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli.

Jak můžete sledovat svou zásilku?

Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací number:www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče).

Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí?

Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

Objednávky a doprava

1. Prosím, nechte mi vzkaz pro přesnou barvu po zaplacení .

2. Normálně, budeme doprava zdarma zboží vám china post air mail, prosím, kontaktujte nás první, pokud chcete loď DHL, UPS, EMS, Fedex nebo jiné přepravní společnosti.

Návrat Politiky

Je-li položka je vadné, můžete se vrátit na vrácení nebo výměny do 7 dnů po obdržení.

Kupující by měl být zodpovědný za přepravní náklady na vrácené položky.

Budeme swap pro dobrý na skladovou dostupnost, nebo vrácení peněz.

Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, pomoci odejít "Pozitivní Zpětná vazba" a "5 Perfektní Hvězd" pro nás, když obdržíte své zboží a my vám udělat totéž pro tebe. Díky předem!

Pokud máte jakékoli otázky týkající se transakce, před odjezdem jakékoli zpětné vazby, prosím, kontaktujte nás a dejte nám příležitost k nalezení řešení. Děkuji!!!

Dítě Svetr Nastavit, Zvětšení Velikosti Prsou, Podprsenka Zvýšit Velikost Prsou, Kabát A Kalhoty Set Pro ženy, Modrý Svetr Nastavit, Zkontrolujte Svetr Nastavit, Svetr Nastavit žena, Zvětšovací Přístroj Velikost Prsou, Zvýšit Velikost Prsou Doplňky, Léky Zvýšit Velikost Prsou.

Typ Položky Sady
Svrchní Typ kabát
Vzor Typu Patchwork
Název Oddělení Děti