2 Ks Nerezové Oceli Pilíř Hood Montážní Držák Upínací Držák Led Pracovní Světlo Bar Svorka 304 Z Nerezové Oceli Offroad

Vlastnosti:

PREMIUM KVALITA: Vyrobeno z 304 nerezové oceli, anti-rez, anti-korozi a odolnější.

SNADNÉ INSTALLAION: Univerzální montážní držák, žádné vrtání a úpravy potřebné.

ŠIROKÉ POUŽITÍ: Může připojit jakýkoliv off-road světla, LED pracovní světla, LED světlo bar, atd.

ANTI-SLIP DESIGN: gumové rohože, které nejen, anti-skluzu, ale se zabránilo auto před drbání.

ŠIROCE POUŽITÍ: Vhodné Pro LED Pracovní Lampy, LED Osvětlení Barů, DRL. Umístění na Vozidle Vpředu, Vzadu, Vlevo, Vpravo.

Specifikace:

Barva: Černá & Silver

Materiál: 304 Z Nerezové Oceli A Pryže

Velikost balení: 8.1*7.8*7.3 cm / 3.19*3.07*2.87 v

Hmotnost balení: 350g / 12.34 oz

Seznam Balíčků:

2 * Držák Základny pomocí Šroubů(led světlo není součástí balení)

Doprava:

1.Garantujeme loď zboží do 24 až 72 hodin po potvrzení platby s výjimkou prázdnin.

2.Jsme loď do China post,HKpost EMS,DHL,Fedex,dle vašeho výběru při zadávání zakázek .

3.Pokud jste neobdrželi položku po 45 dnů,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Vyvineme veškeré naše úsilí k vyřešení problému.

4.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní,Dovozní cla,daně nebo jiné customscharges.

Záruka:

1.Všechny položky mají 1 rok záruka.POKUD váš nákup nesplňují uspokojivé obchodní jakosti, vhodnosti pro daný účel nebo odpovídat popisu, můžeme ujistěte se, že vaše problémy jsou vyřešeny .

2.Za špatně dodané zboží, Prosím, kontaktujte nás do 48 hodin po porodu.Zajistíme dodat správné zboží nebo vrátit všechny vaše platby.

3.Za vadné nebo vadné výrobky,prosím, pořizovat fotografie nebo videa,budeme znovu odeslat nebo vrátit po potvrzení.

Držák Offroad, Led Offroad, Bar Led, 4x4 Suv, Otroctví Z Nerezové Oceli Bar, Led Pracovní, Barra Led Offroad, Držák Kapoty, Gravírované Nerezové Oceli Bar, Z Nerezové Oceli Kouzlo Bar.

Vhodné Pro Svítilny Světlomety
Typ Materiálu PE