Telefon případ Kolo Držák Telefonu s Quick Mount Pouzdro pro iphone 12 pro Max MINI SE 2020Bike Černá Hora Jméno: Quick mount Pouzdro Pro iPhone Hmotnost: 50 g Materiál: PC+TPU Velikosti: 100*70*13 MM Vlastnosti: Rychlá Montáž

1 x Quick mount Případě Poznámka: Auto držáky, držáky jízdních kol, cyklistických držáků, sportovní náramky, pas klipy a stolní držáky nejsou zahrnuty v zobrazení . Musí být zakoupen samostatně.

Iphone 12 Screen Protector, Případ Iphon 12 Pro, Sincetop, Pouzdro Pro Iphone Se S Pruhem, Iphoned X Pouzdro, Coque Iphone 10, Pouzdro Pro Telefon Velikosti, Iphon Peněženku, Iphonx X Pouzdro, Iphon 12 Pro.

Kompatibilní Značka Apple iphone
Rozsah použití
Značka CQ
Design Prostý
Velikost 5
Typ Vybavená Případě
Funkce Anti-knock
Kompatibilní iPhone Model iPhone12 Pro Max.
Barva