1 Recenze SKU: w187

10 ks Houbičky Daubers na Prst Daubers Příživník Pěny nanášení inkoustu/křída/barvení/barvení DIY Řemesla Scrapbooking Nástroj pro Malování

Skladem


popis produktu: Malované / graffiti / nástroje pro malování, dětské vzdělávací nástroje pro malování, natřené barvou čištění nástrojů, měkké a nebolí ruce, silné absorpce vody, dobrý obraz efekt, snadno se čistí. Výhody produktu: měkké, nebolí ruce; dobrá pružnost, dlouhou životnost, silné absorpce vody, dobrý obraz účinku; snadno se čistí; puzzle, žít straně mozku; rodič-dítě nástrojů; vysoká kvalita a nízká cena. 1. Speciální tvar design, lze nosit přímo na prst; 2. Na vrcholu tohoto produktu je speciální houba materiál, který není snadno absorbovat inkoust. To může být použit pro malování velkých a malých oblastech, a je většinou používán pro barvení, míchání barev, barevná registrace, atd. 3. To by měly být čištěny v čase před použitím. 4. Doporučuje se, aby jeden rozmazání nástroj bude použit pro stejný barevný tisk pad.

98.19 Kč 153.34 Kč

Sdílet

Inkpad, Distress Ink, Inkoustové Razítko Scrapbooking, Dívka Nehtové Studio, Nouzi Nejvyšší, Tim Holtz Nouzi Oxid Mini Inkoustové Polštářky, Inkoust Míchání Nástroje Smíšené, 2020 Razítko, Brush Pěna, Diy Ok.

Velikost As description
Drop shipping Ano
Použití Osobní Motto
Typ Velkoobchod No
Velkoobchod Ano
Sada Typ No
Typ Standardní Razítko
Továrna Ano
Číslo Modelu MBA00002
barva Jako obrázek
Materiál Gumové
Vyhledávání