0 Recenze SKU: w167

LOVESLF Utajování Muži Dámské Tank Kopečkem Krku Tričko, Pouzdro na Pistoli Tričko Taktické Pouzdro SS Triko pro Skryté nošení Oblečení

Skladem


Loveslf Utajení Všech Povětrnostních komprese utajování tričko Tank Top Styl - Vyrobeno v KN Nové Tank Top design jen v létě a teplejší počasí. Na Loveslf v Utajení All - Počasí komprese krycí schopnost tričko vám padne jako druhá kůže. Vylepšili jsme se vešly a funkce pro větší uznání a více pohodlí. To má dvě identické snadný přístup do pouzdra, nést a skrývají dvě zbraně současně, nebo provést náhradní zásobníky, pouta, mobilní telefon nebo dokonce i iPod na opačné straně pistole. Tričko s ohledem na typ těla pohodlně a neomezuje v pohybu. Tkanina vlastně ochlazuje tělo. Je to velmi pohodlný a pomůže vám provádět a zakrýt jakékoliv sebeobrany zbraň. Obouruký; funguje pro oba Pravou a Levou rukou střelce. Umožňuje okamžitý přístup, když na sobě tlačítko dolů košile, trička, pulovry, i když sedí. Nosí Tajné Služby, FBI, DEA, TSA, a mnoho agentur a policejní oddělení po celé zemi. Obsahuje dva identické zásobníky, jeden na každé straně, který je schopen držet zbraně, náhradní zásobníky, doklady, atd. Hodí se pro většinu pistolí. Vyrobeno v KN, MicroPoly/Lycra směs, pratelné v pračce. Jak Pečovat O Oděvy: prát v pračce ve studené vodě. Vzduchu nebo v sušičce na nízkou. Sušení na vzduchu je výhodné, protože to bude prodloužit životnost vašeho oděvu. Nepoužívejte aviváž. M – Prsa 39-42" Pasu 33-36", L – Prsa 42-45" Pas 37-40", XL – Prsa 45-48" Pas 40-43", 2X – Prsa 48-51" Pas 44 až 47", 3X – Poprsí 51-55" Pasu 48-52"

843.45 Kč

Sdílet

Skryté Zakrýt Nést, Skrýt Zbraň Tričko, Glock Klobouk, Glock 25 Pouzdro, Hrudník Pouzdro, Beretta M9 Pouzdro Levé Ruky, Pro Combat Shirt, Skrýt Nést Oblečení Košile, Tričko Pánské Pouzdro, Pouzdro Na Pistoli.

Materiál Nylon
Číslo Modelu B075R53XB7
Oddělení Dámské
Datum První K Dispozici 19. září 2017
Vyhledávání