Nový Příjezdu Jediné Řádky Zaskočí Přírodní Bambus Velur Látkové Plenky Namontována Jedna Velikost 50 Plenky S 50 Bambusové Vložky Č. PUL

weclome na mém obchodě !

2015 Nový Příjezdu Jediné Řádky Zaskočí Přírodní Bambus Velur Látkové Plenky Namontována Jedna Velikost 50 ks Plenky S 50 Bambusové Vložky Č. PUL

Pokud nechcete dát mi vzkaz o barvu .budeme posílat náhodně

doufám, že můžete pochopit .

Popis:

Balíček včetně : 50 látkové plenky + 50 bambus-li vložit Plenka vnější: bambusový velur .NE PUL Plenka vnitřní: bambus bavlna Vložka:3 vrstvou (bambus contton ) 36*14 cm Barevné vlákno balení.Velikost: jedna velikost padne všem (to může být nastavitelná ) Jeden řádek snap, s 2 uzávěry pro opravu li vložit Cross karet (jedna karta může opravena na jinou kartu pomocí patentky)

Vlastnosti:

- Velikost: Pro děti o hmotnosti 3 - 13 kg (6.5–28 liber)

- Rozměry vložky: 36 cm délka X 14 cm na šířku

- Mycí teploty: pod 30°C. (Méně než 86 °F)

- Jedna velikost design: S. M. L všechny v jedné velikosti. (Prosím, upravit tlačítka v závislosti na velikosti těla dítěte)

Kolik plen budete potřebovat?

- Novorozence do 4 měsíců -- 20~30 plenky

- Dítě (4-10 měsíců) -- 20~25 plenky

- Batole (nad 10 měsíců) -- 15~20 pleny

To závisí na tom, jak často budete prát.Platba:

1: Jsme accepte Alipay na www.materskaskola-bast.cz.

2: můžete platit pomocí Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi , Paypal a Bankovní Převod

3: Všechny platby jsou přijímány prostřednictvím zabezpečení platební procesor PODMÍNĚNÁ.

4: Platba musí být provedena do 3 dnů po place pořadí.

Dodání:

1: Woldwide Dopravy.(S výjimkou některých zemí a APO/FPO adresa)

2: příkazy zpracovány včas po ověření platby.

3: My jen loď na potvrzené objednávce adresu, vaše objednávka adresa Musí Odpovídat vaší adresu příjemce.

4: Služba Tranzitní Čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

5: Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

Vrací:

1: 12 měsíců Záruka Výrobce.Koupit s důvěrou!Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2: Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit je do 30 dní na výměnu nebo vrácení peněz.Prosím, kontaktujte mě před vrátit.

3: Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se k nám v rámci záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.

4: Návrat přepravní náklady hradí Kupující.

O Nás :

Gogreen, PujiangHailan Oděvy Co., Ltd., založena v roce 1995 a v roce 1996 zavést thebranch-společnost v číně,Jsme velká dětské pleny výrobci a my se specializujeme na babyreusable látkové plenky v Chinafor více než 10 let.Děláme mnoho druhů dětské pleny.

Minky Plenky / Soild Barva Plenky / Kreslený Tištěné ModernDiapers / Bambusové dřevěné uhlí Vložky / Bambusové Vložky / Konopí conton Vložky / Mikrovlákna Vložky /

Máme vlastní továrnu a exportedplentiful dítě látkové plenky .vaše uspokojení je náš věčně pronásledovaní!!!

1: necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby.

2: Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!

3: Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s bodem po obdrželi, Jsme vám uspokojivé řešení, než nechat Neutrální nebo Negativní zpětnou Vazbu.

3 871.24 Kč

Bambusové Bavlny Vložit, Obcházeli Plenky Kryt, Velké Plenky Kryt, Tkanina Pul, Anální Falus, Bambusové Plenky Vložit, Sex Viber, Bavlna Velur, Kryt Ibc, Pletené Plenky Kryt.

Číslo Modelu Ostatní
Vhodný hmotnost 3-8 kg