0 Recenze SKU: w149

Venkovní Přenosné První Pomoc Krvácení Rychle Zastavit Krev kontrolovat Obvaz Škrtidlo Život Trauma Popruh Uložit Zdravotnické Záchranné Pomalu Vznikající

Skladem


Popis:

Název produktu: camping škrtidlo nastavit

Rozměry výrobku: 17*6*4 (rozšířená délka je cca 100cm)

To váží asi 133.7 g

Specifikace:

1. Malé rozměry a snadné přenášení

2. Spolehlivý výkon a rychlé zastavení krvácení

3. Ovládání jednou rukou je pohodlné a praktické

Způsob použití

1. Po otevření, tam je kondom, který může být přímo umístěny na horní části končetiny (blízko těla), které se musí zastavit krvácení.

2. Vytáhněte pás z červené hlavy, stiskněte a podržte obrázek 8 prsten těsné (to může být stanovena na tělo, ale ne příliš těsně), a pak složit zpět do zajistěte pás s vaší vlastní . (tento krok může být provedeno s jednou rukou, takže není třeba stisknout a držet plastový kroužek.)

3, pak v jednom směru (jsou) rotační plastové tyče, plastové tyče, připojené k nylonové pásky bude dále utáhněte škrtidlo, dokud krvácení zastavilo, pak uvízl v plastovém klipu škrtidlo na tam (bude připraven nechat jít) bílý štítek lze zaznamenat konstriktivní dobu, obvykle 20 nebo méně než 30 minut je třeba uvolnit škrtidlo na chvíli, příliš dlouho, může vést ke krvácení po stránce končetin ischemie, nekróza.

Nejdůležitější je, aby vyhledali lékařskou pomoc okamžitě po zastavení krvácení.

Obsah Balení:

Škrtidlo * 1

Nůžky * 1

Balení * 1

66.83 Kč 104.46 Kč

Sdílet

Airpod Telefon, Pro Záchranu, Textilie Zdravotnické škrtidlo, Lifestraw, škrtidlo, Logo Zachránění, Zdravotnické škrtidlo, Boxycharm, čip Fréza, Háček Zastavit.

Typ Lékárničky
Původ KN(Původu)
To váží asi 133.7 g
rozměry výrobku 17*6*4
Vyhledávání