Holky Plochou Taneční Boty Děti Satin Soft Sole Baletní Boty dětské Flitry Výšivky Balet Pantofle балетки

Holky Plochou Taneční Boty Děti Satin Soft Sole Baletní Boty dětské Flitry Výšivky Baletní Střevíčky

Vždy jsme se soustředit, aby poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní produkty za comp etitive cenu a snaží se nabízet prvotřídní služby, a doufáme, že se můžete těšit na nákupy.

Typ Produktu: Soft Sole Baletní Boty

Materiál: Satén ,Bavlna Věkové Skupiny: Děti ,Dívky, Dospívající,Dospělé Velikosti:24 až 39 Pro Děti: Čína velikost 24 = 15,5 CM nohy délka Čína velikost 25 = 16 CM nohy délka Čína velikost 26 = 16,5 CM nohy délka Čína velikost 27 = 17 CM nohy délka Čína velikost 28 = 17,5 CM nohy délka Čína velikost 29 = 18 CM nohy délka Čína velikost 30 = 18,5 CM nohy délka Čína velikost 31 = 19 CM nohy délka Čína velikost 32 = 19,5 CM nohy délka Čína velikost 33 = 20 CM nohy délka Pro Dospělé: Čína velikost 34 = 20,5 CM nohy délka Čína velikost 35 = 21 CM nohy délka Čína velikost 36 = 21,5 CM nohy délka Čína velikost 37 = 22 CM nohy délka Čína velikost 38 = 22,5 CM nohy délka Čína velikost 39 = 23 CM délka nohy

Více Baletní Boty

Doporučené Zápas

Velikost problémů různé země mají Různé velikosti referenční standard,vyberte si prosím velikost přesně podle vašich délka nohy, a prosím, kontaktujte nás první, pokud se nemůžete rozhodnout.Barva problémů Jsme se zde ukázat skutečné fotografie ,ale tam může být trochu barevný rozdíl, protože faktorů, jako je displej pixelu, snažíme se ji minimalizovat a skutečné komodity barva převažovat.Problémy s dodávkou obvykle zajistíme vaší objednávky do 72 hodin,obvykle používají China post nebo www.materskaskola-bast.cz standardní přepravní a dodací lhůta je 15-60 dnů,prosím, vědět to a pokud se nemůžete dostat to, po 60 dnech,budeme se snažit v našich silách, aby kompenzovat naše zákazníky, pokud budete potřebovat rychlejší způsoby dopravy,prosím, kontaktujte nás ,dáme vám slevu, pokud můžeme .Pro velké zakázky Pro velké množství objednávek(obvykle více než 10 párů),prosím, kontaktujte nás pro velkoobchodní ceny ,celková cena je levnější a doprava je obvykle mnohem rychlejší.Po-prodejní problémy, Pokud jste nespokojeni s položkou ,nebo tam jsou nějaké problémy s výrobky ,prosím, s námi komunikovat první ,budeme se snažit v našich silách vyřešit problém pro vás(znovu odeslat nebo vrácení peněz ), negativní zpětná vazba nemůže vyřešit žádné problémy.

Děkuji moc za návštěvu!Užijte si www.materskaskola-bast.cz shopping!!

Laec Vyšívání Obruč, Salomon, Zapato Muži, Latino Taneční Boty, Hřebík Pigment, Balerína šaty, Salomon Boty Ki, Muži Shose, Schoenen Kindere, Boty.

Funkce Soft Sole Baletní Boty,Výšivky Saténové Taneční Byty
barva Růžová