Nabíjecí Dok Stanice Nastavitelný Držák, HDMI-kompatibilní Video Konverze Nabíjení Nabíječku Základnu pro Nintend Switch Host

Velikost: 105*75*55 mm

Typ rozhraní: Typ-c/USB/HDMI-kompatibilní

Audio / Video Rozhraní: HDMI-kompatibilní

Síťové rozhraní: USB

Použitelné produkty: Pro Přepínač

Materiál: ABS

První, použitelná platforma: Nintendo PŘEPNOUT hostitele.

Napájení režim: původní AC napájení.

Port parametry: USB port: USB2.0x2

USB port: USB3.0 x1

USB TYP C samice: originální příkon.

USB TYP C Samec: PŘEPÍNAČ hostitel komunikace vstup.

HDMI-kompatibilní port: video výstup, HDMI-kompatibilní verze 2.0

Za druhé, vlastnosti:

One-touch displeje, přepínání, volně přepínat mezi host a TV rozhraní displeje.

Úhel může být upravena.

Opěrné navržen s mechanické principy je už ne strach, že produkt není pevná.

Tento produkt používá HDMI-kompatibilní 2.0 A verze výstupního režimu, aby se hra obrazovka jasnější.

Používejte nabíjecí design při hraní, zbavit se problému, že hostitel může vidět displej na původní místo, a snadno dát to na ploše při nabíjení a hraní her.

Podpora USB3.0 funkce.

Přidejte 2 USB2.0 funkce.

Indikace režimu: Světle modrá: Host vložení indikace. Vypnout modré světlo: pro PŘEPNUTÍ host vytočí ven nebo do TV displej se přepne zpět do pro PŘEPNUTÍ mainframe, displej.

Za třetí, použití: Po zapnutí TV HDMI-kompatibilní video vstup kanál, připojte jeden konec z HD HDMI-kompatibilní 2.0 video kabelu do HDMI-kompatibilní z výrobku, a druhý konec připojte k TELEVIZORU video HDMI-kompatibilní vstupní rozhraní.

Jednoduše vyrovnejte spodní rozhraní pro PŘEPNUTÍ hlavní jednotky s TYP C plug na výrobku.

Připojte originální napájecí adaptér TYP C zástrčka do AC ADAPTÉRU základny.

Po produktu je zapnuto, stiskněte spínač tlačítko a tlačítko pro PŘEPÍNÁNÍ hostitelské rozhraní displeje je zobrazen na TV na velké obrazovce. V této době, pro PŘEPNUTÍ host obrazovka je vypnutá a modrá kontrolka je na.

Pokud chcete přenášet TV rozhraní displeje zpět do hostitelského displej, a nechtějí, aby se z produktu seat, můžete dosáhnout účelu hraní her i při nabíjení baterie, pak se tento produkt může splnit vaše požadavky, tak dlouho, jak výrobek modré světlo je na pro přepnutí funkce lze realizovat pomocí tlačítka, a modré světlo indikátor je vypnutý. Pokud chcete přenést hostitelské rozhraní displeje na TELEVIZNÍ obrazovce znovu, stiskněte tlačítko znovu pro přepnutí zpět na TV, a modrá kontrolka je na; cyklus provozního režimu

Plsystation 4 Pro, Doca Případě Nintendo Spínač, N Přepínač Dock, Pro Přepnutí, V úmyslu Přepínat, Hracky Pro Kluky, Boili Kapr, Nabíjecí Stanice Pro Nintendo Spínač, Háček Majitel, Oem Přepínač Dock.

Kompatibilní Značka/Model Nintendo
Značka Majitel