1 Recenze SKU: w113119

Nové vlastní Ryosuke Yamada náměstí povlaky na polštáře na zip Vlastní povlak na Polštář jedné straně Vlastní obrázek dárek

Skladem


Jste vítáni, aby nám poslat své fotografie k vytvoření unikátní polštář dárek pro sebe nebo své blízké.

Vlastnosti produktu: Zbrusu Nový 1KS Polštář Kryt Materiál: vysoce kvalitní polyester bavlna,super měkké tkaniny Konstrukce: personalizované vlastní Zpracování: Neviditelný zip, všechny hrany jsou overlocked, aby se zabránilo boje. Péče instrukce: prát v pračce a sušit na vzduchu. Použití: tento polštář kryt/povlak na polštář je ideální pro vnitřní i venkovní dekorace, ideální pro uvedení na pohovku,křeslo,gauč,postel,okna nebo auto. Náměstí velikost: 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) Všechny kryty jsou ruční šití důvodem může existovat 2-3cm (asi 0.8-1.2 inch) odchylka. 1. Produkt nezahrnuje vnitřní polštář! 2. Naše továrna může přizpůsobit pro jiné velikosti, a pokud můžete dodat vzorek, můžeme dělat, co chcete. 3. Actural barva může být trochu jinak s obrázky, protože jas světla. 4 .S cílem udržet barvu čerstvé, To bude lepší přidat sůl do vody pro první mytí. Polštář v následujících povlak na polštář jsou povinni prokázat požadovaný účinek, skutečné prodeje produktů nezahrnuje polštář jádro, prosím, na vědomí! !

95.59 Kč 103.81 Kč

Sdílet

Mezi Námi, Kryt Polštář, Amomg Nás, Dakimakura Anime, Roztomilé, Cosplay Hypnóza Mic, Hoodi Muž, Povlak Na Polštář, Hypnóza Mic, Pilowcase, Pouzdro Polštář.

Počet Podprocesů 400TC
Tkanina Počítat 60
Použití hotel
Styl dobby
Funkce Non-Toxické
Sexuálně Sugestivní No
Vzor Typu Kreslený
Obscénní Obrázek No
Materiál Polyester / Bavlna
Technics Netkané
vzor Plain Barvené
Značka UL
Stupeň Třída
Typ Dekorativní Povlaky Na Polštáře
Číslo Modelu 12.2.12
Vyhledávání